Areál pretekárskeho okruhu SLOVAKIA RING obnovuje dňom 22.4.2020 svoju prevádzku i keď v obmedzenom režime. Jednotlivé obmedzenia, opatrenia a aktuálne informácie nájdete v sekcii Novinky.

Harmonogram

3 skupiny, jazda každej skupiny v trvaní 20 minút

Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu skupiny a harmonogramu počas dňa.

Ceny

Celodenný lístok: 120€ s DPH, vrátane transpondéra

Prenájom boxu: 100€ s DPH, úhrada na mieste

Pre našu aj vašu bezpečnosť a hlavne zrýchlenie celej registrácie je NUTNÉ si VOPRED online zakúpiť celodenný lístok na konkrétny termín, počet lístkov v predaji je limitovaný. Čerpanie iných darčekových poukazov teraz nie je možné. Ďalšie termíny, kde si budete môcť tieto darčekové poukazy vyčerpať, budú zverejnené v sekcii kalendár v najbližších dňoch.

Po online zakúpení dostanete celodenný lístok/poukážku na email, spolu s ním sa a kartičkou RACER CARD sa preukážete pri registrácii v RACE OFFICE. Registrácia prebieha od 7:30, vstupuje sa len po jednom pri dodržiavaná 2m odstupov. Pri registrácii budete zaradení do konkrétnej rýchlostnej skupiny a vyzdvihnete si transpondér.

Prosíme vás o využívanie celej plochy paddocku s dostatočnými odstupmi od ostatných, nezhlukujte sa len pred vežou. Pri návšteve vás žiadame o disciplinovanosť, dodržiavanie všetkých hygienických opatrení v zmysle nariadení vlády SR a dodržiavania pokynov obslužného personálu.

Vopred sa ospravedlňujeme za možný predlžený čas registrácie spôsobený týmito opatreniami.