Rally 2021 DM1988x1403

OMV MAXXMOTION RALLY SLOVAKIA RING

Majstrovstvá Slovenska v rely

Naše národné motoristické šampionáty našli uplynulý rok svoj domov aj na okruhu SLOVAKIA RING. Prísne protipandemické nariadenia a predpisy presunuli tieto seriály z bežných cestných komunikácií do kontrolovateľného a uzavretého prostredia nášho autodrómu. Aj sezóna 2021 začne práve u nás, z rovnakých dôvodov ako minulý rok. Spleť obslužných komunikácií a rýchlostnej dráhy poskytne znovu množstvo kilometrov rýchlostných skúšok pre známe, aj nové posádky slovenského šampionátu v rely.

Informácie pre jazdcov

Konečné výsledky

STRAVA POČAS PODUJATIA

Počas podujatia bude pre účastníkov k dispozícii výdajné okienko reštaurácie RING na paddocku, kde si môžete zakúpiť teplú stravu a nápoje. Okrem hotových jedál je k dispozícii aj možnosť objednania stravy na presnú hodinu v rámci areálu. Nižšie nájdete ponuku jedál, online objednávajte cez https://gastro.medano.sk/sk

Médiá

Médiá majú povolený vstup do areálu iba počas soboty a nedele (20.-21.3.2021). Pre účasť na podujatí je nutná akreditácia vopred - po jej schválení obdržíte inštrukcie na vstup a pohyb v areáli. Počty sú limitované a vyhradzujeme si výlučné právo na potvrdenie / zamietnutie akreditácie. Pre vstup do areálu je povinné predložiť potvrdenie o negatívnom teste na Covid-19 nie staršie ako 12h. Testovacie centrum na Covid-19 na mieste tentokrát nebude, akceptujeme aj potvrdenia z predošlého dňa.

PODUJATIE JE PRE DIVÁKOV NEPRÍSTUPNÉ. DO AREÁLU MAJÚ VSTUP POVOLENÝ LEN REGISTROVANÍ ÚČASTNÍCI S NEGATÍVNYM TESTOM NA COVID-19.