Auto

SLOVAKIA RING sa nachádza necelých 6 km od obce Orechová Potôň, len 25 minút od Bratislavy po rýchlostnej ceste R7 smer Komárno/ Dunajská Streda. Asi 1km za obcou Michal na Ostrove – Kolónia odbočte doľava smer Orechová Potôň – Lúky a SLOVAKIA RING. Celú cestu sledujte smerové tabule „Automotodrom“.

Vlak

Využite pohodlné cestovanie vlakmi ZSSK Vlaková stanica v Orechovej Potôni sa nachádza len 5km od okruhu SLOVAKIA RING. Na vybrané podujatia je k dispozícii kyvadlová doprava autobusmi. Sledujte aktuálne informácie na našej web stránke a našom facebooku - SLOVAKIA RING - official site.

Bratislava

Najbližšie medzinárodné letisko k okruhu je letisko M. R. Štefánika v Bratislave.

Letisko M. R. Štefánika je len 40km od okruhu SLOVAKIA RING. MHD autobus číslo 61 vás dovezie priamo na Hlavnú železničnú stanicu. Následne vlakom ZSSK do Orechovej Potône.

Viedeň

Z letiska Schwechat sa pohodlne dostanete do Bratislavy autobusmi spoločností Slovak lines express alebo vlakmi ZSSK Z autobusovej stanice sa môžete presunúť na vlakovú stanicu autobusom MHD č. 210 a následne vlakmi ZSSK.

Doprava autom z letiska Schwechat je najrýchlejšia a najpohodlnejšia. Obe destinácie sú priamo prepojené diaľnicou a cesta trvá len 55 minút.

Mestá
Vzdialenosť
Bratislava
36 km
Viedeň
109 km
Budapešť
158 km
Brno
174 km
Krakow
382 km

Vyhľadávač spojov online

Virtuálna prehliadka