Vitajte v prvom profesionálnom CENTRE BEZPEČNEJ JAZDY na Slovensku. Centrum prevádzkujeme už od roku 2010 a ročne preškolíme tisíce vodičov rôznych vekových kategórii. Ponúkame kurzy na autách, motorkách, skútroch, autobusoch, nákladných vozidlách či inej špeciálnej technike. Zlepšíme vaše vodičské schopnosti a zručnosti, ale HLAVNE vás naučíme OVLÁDAŤ vaše vozidlo/motorku, zvlášť v krízových situáciách. Spoznáte tak limity seba a svojho vozidla/motorky a získate potrebnú istotu. Pohodlne sa usaďte, zapnite bezpečnostné pásy a prezrite si nižšie našu ponuku.

Výber, prihlasovanie a priebeh kurzov

  • Na výber máte viaceré autokurzy a motokurzy, ich popis nájdete nižšie. Ak ich chcete ďalej darovať ako darček, môžete doplniť vlastné venovanie na elektronickú darčekovú poukážku počas nákupu a po nákupe priamo vytlačiť!
  • Po zakúpení zvoleného kurzu obdržíte darčekovú poukážku obratom do svojho emailu vo formáte pdf, poukážka obsahuje číslo, ktoré zadáte pri online registrácii na kurz. Termín kurzu si vyberiete z voľných termínov uvedených v našom Kalendári. Platnosť našich poukážok je 12 mesiacov od zakúpenia.
  • Jednotlivé kurzy prebiehajú počas jedného dňa podľa vlastného harmonogramu
  • Pri autokurzoch sa jazdí na vlastnom vozidle - ideálne na tom, na ktorom najviac jazdíte aj v bežnej premávke
  • Kurzy prebiehajú v malých skupinkách do 8 ľudí, rozdelené sú na teoretickú a praktickú časť. Určené sú len jednej osobe so zakúpenou poukážkou na jednom aute.
  • Prípadný doprovod priamo na kurze žiaľ prítomný nemôže byť, ani v aute počas praktickej časti. Môže zatiaľ počkať v hoteli, reštaurácii, navštíviť areál pretekárskeho okruhu, vojenské múzeum, motokárové centrum či Malkia Park. Aktuálne prevádzkové hodiny a informácie nájdete na našej web stránke, prípadne sa informujte u nás vopred.
  • V prípade záujmu o ubytovanie v hoteli a spojenie absolvovania kurzu s pobytom či ďalšími aktivitami v areáli nás prosím kontaktujte vopred a radi vám program doladíme na mieru

Virtuálna prehliadka

Ste u nás prvý raz? Tak si pozrite našu leteckú virtuálnu prehliadku pre ľahšiu orientáciu v areáli. A nižšie môžete virtuálne navštíviť aj náš interiér. Tešíme sa na skorú návštevu!

Potrebujete poradiť?

https://slovakiaring.sk/assets/images/svg/placeholder.svg
Lucia Bilková
Office Manager Centrum bezpečnej jazdy