Centrum je v prevádzke v režime základ = pre všetkých. Jednotlivé kurzy sú poskytované bez výraznejších obmedzení pri dodržiavaní aktuálne platných pandemických nariadení. Aktuálne termíny a prihlasovanie na kurzy nájdete v sekcii Kalendár.

Vitajte v prvom profesionálnom CENTRE BEZPEČNEJ JAZDY na Slovensku. Centrum prevádzkujeme už od roku 2010 a ročne preškolíme tisíce vodičov rôznych vekových kategórii či pohlavia. Ponúkame vám kurzy na autách, motorkách, skútroch, autobusoch, nákladných vozidlách či inej špeciálnej technike. Zlepšíme vaše vodičské schopnosti a zručnosti, ale HLAVNE vás naučíme OVLÁDAŤ vaše vozidlo/motorku, zvlášť v krízových situáciách. Spoznáte tak limity seba a svojho vozidla/motorky a získate potrebnú istotu. Pohodlne sa usaďte, zapnite bezpečnostné pásy a prezrite si nižšie našu ponuku pre verejnosť i firmy.

MY NIE SME „IBA“ ŠKOLA ŠMYKU ČI AUTOŠKOLA

V autoškole vás naučia šoférovať a spoznať pravidlá cestnej premávky. Nie však ovládať svoje vozidlo, zvlášť v krízových situáciách. Ponúkame vám preto nadstavbové vzdelávanie a kurzy, ktoré trénujeme na špecializovanom cvičisku, postavenom podľa rakúskeho modelu tréningových centier. V jeho rámci dokážeme simulovať rôzne krízové situácie a prevádzkovať ho počas celého roka. Navodenie a reálne zvládnutie rôznych typov šmykov predstavuje len časť našej výučby. Naše cvičisko má k dispozícii špeciálne klzné nízkoadhézne plochy, zavlažovacie vyhrievané systémy, vodné a svetelné prekážky, automatické merače rýchlosti či hydraulickú odtrhovú plošinu pre vyvolanie pretáčavého šmyku.

Súčasťou centra sú moderné klimatizované učebne s didaktickou technikou. Nemýľte si preto „konkurenčné“ školy šmyku predávané a organizované na Slovensku, ktoré robia podobné aktivity na letiskových plochách alebo parkoviskách, dokonca v skrátenom poldennom variante – toto jednoducho nie je kurz, v ktorom možno plnohodnotne zabezpečiť celkový obsah reálnej výučby bezpečnej jazdy. Alebo inak, chceme vám pustiť celý film, nie len jeho upútavku...

CIELE NAŠICH KURZOV

Nevtelen 3
ZVLÁDAŤ
KRÍZOVÉ SITUÁCIE

Naučíme vás zvládať rôzne typy šmykov či vyhýbacích manévrov

Nevtelen 2
JAZDIŤ
ÚSPORNE

Efektívne metódy šetrenia nákladov za pohonné hmoty.

Accident
PREDVÍDAŤ
NEBEZPEČENSTVO

Eliminovať a predvídať krízové situácie na cestách.

Nevtelen 4
SPOZNAŤ HRANICE
SEBA A SVOJHO VOZIDLA

Ukážeme vám limity vášho vozidla a vašich reakcií.

Pre verejnosť

Podporujeme mladých vodičov

V prvých rokoch držania vodičského oprávnenia spôsobujú najviac dopravných nehôd práve mladí vodiči. Neskúsenosť, prehnané sebavedomie, silné autá - to je len pár príčin, prečo to tak je. Uvedomujeme si našu celospoločenskú zodpovednosť, preto ponúkame pre mladých vodičov zvýhodnenú cenu kurzu. Veríme, že absolvovaním našich kurzov pomáhame znižovať a hlavne predchádzať dopravným nehodám. Kurz pre mladých je ideálne absolvovať po minimálne 6 mesiacoch aktívneho jazdenia, optimálne po jednom roku. Druhý rok je totiž podľa štatistík ten krízový...

*zľava 20% platí iba pre vodičov, ktorí v deň zakúpenia kurzu nepresiahli vek 23 rokov (vrátane). V deň konania kurzu sa vodič preukáže platným vodičským preukazom, kde si overíme dátum narodenia. V prípade, že táto podmienka nebude splnená, vyhradzujeme si právo účastníka na kurz nepripustiť resp. ho pripustiť len pri dorovnaní rozdielu zľavnenej a plnej sumy na mieste.

Potrebujete poradiť?

DSC5674
Eva ESZTERGÁLYOSOVÁ
Office Manager Centrum bezpečnej jazdy