Vitajte v prvom profesionálnom CENTRE BEZPEČNEJ JAZDY na Slovensku. Centrum prevádzkujeme už od roku 2010 a ročne preškolíme tisíce vodičov rôznych vekových kategórii či pohlavia. Ponúkame vám kurzy na autách, motorkách, skútroch, autobusoch, nákladných vozidlách či inej špeciálnej technike. Zlepšíme vaše vodičské schopnosti a zručnosti, ale HLAVNE vás naučíme OVLÁDAŤ vaše vozidlo/motorku, zvlášť v krízových situáciách. Spoznáte tak limity seba a svojho vozidla/motorky a získate potrebnú istotu. Pohodlne sa usaďte, zapnite bezpečnostné pásy a prezrite si nižšie našu ponuku pre verejnosť i firmy.

MY NIE SME „IBA“ ŠKOLA ŠMYKU ČI AUTOŠKOLA

V autoškole vás naučia šoférovať a spoznať pravidlá cestnej premávky. Nie však ovládať svoje vozidlo, zvlášť v krízových situáciách. Ponúkame vám preto nadstavbové vzdelávanie a kurzy, ktoré trénujeme na špecializovanom cvičisku, postavenom podľa rakúskeho modelu tréningových centier. V jeho rámci dokážeme simulovať rôzne krízové situácie a prevádzkovať ho počas celého roka. Navodenie a reálne zvládnutie rôznych typov šmykov predstavuje len časť našej výučby. Naše cvičisko má k dispozícii špeciálne klzné nízkoadhézne plochy, zavlažovacie vyhrievané systémy, vodné a svetelné prekážky, automatické merače rýchlosti či hydraulickú odtrhovú plošinu pre vyvolanie pretáčavého šmyku.

Súčasťou centra sú moderné klimatizované učebne s didaktickou technikou. Nemýľte si preto „konkurenčné“ školy šmyku predávané a organizované na Slovensku, ktoré robia podobné aktivity na letiskových plochách alebo parkoviskách, dokonca v skrátenom poldennom variante – toto jednoducho nie je kurz, v ktorom možno plnohodnotne zabezpečiť celkový obsah reálnej výučby bezpečnej jazdy. Alebo inak, chceme vám pustiť celý film, nie len jeho upútavku...

CIELE NAŠICH KURZOV

Nevtelen 3
ZVLÁDAŤ
KRÍZOVÉ SITUÁCIE

Naučíme vás zvládať rôzne typy šmykov či vyhýbacích manévrov

Nevtelen 2
JAZDIŤ
ÚSPORNE

Efektívne metódy šetrenia nákladov za pohonné hmoty.

Accident
PREDVÍDAŤ
NEBEZPEČENSTVO

Eliminovať a predvídať krízové situácie na cestách.

Nevtelen 4
SPOZNAŤ HRANICE
SEBA A SVOJHO VOZIDLA

Ukážeme vám limity vášho vozidla a vašich reakcií.

Výber, prihlasovanie a priebeh kurzov

  • Na výber máte 2 autokurzy a 2 motokurzy, ich popis nájdete nižšie. Ak ich chcete ďalej darovať, môžete dopniť vlastné venovanie na darčekovú poukážku počas nákupu!
  • Po zakúpení zvoleného kurzu obdržíte darčekovú poukážku obratom do svojho emailu vo formáte pdf, poukážka obsahuje číslo, ktoré zadáte pri online registrácii na kurz. Termín kurzu si vyberiete z voľných termínov uvedených v našom Kalendári. Platnosť našich poukážok je 12 mesiacov od zakúpenia.
  • Jednotlivé kurzy prebiehajú počas jedného dňa podľa vlastného harmonogramu
  • Pri autokurzoch sa jazdí na vlastnom vozidle - ideálne na tom, na ktorom najviac jazdíte aj v bežnej premávke
  • Kurzy prebiehajú v malých skupinkách do 8 ľudí, rozdelené sú na teoretickú a praktickú časť. Určené sú len jednej osobe so zakúpenou poukážkou na jednom aute.
  • Prípadný doprovod na kurze žiaľ prítomný nemôže byť, ani v aute počas praktickej časti. Môže zatiaľ počkať v reštaurácii, navštíviť areál pretekárskeho okruhu, vojenské múzeum, motokárové centrum, Malkia Park či wellness hotela. Aktuálne prevádzkové hodiny a informácie nájdete na našej web stránke, prípadne sa informujte u nás vopred.
  • V prípade záujmu o ubytovanie v hoteli a spojenie absolvovania kurzu s wellness pobytom či ďalšími aktivitami v areáli nás prosím kontaktujte vopred a radi vám program doladíme na mieru

Virtuálna prehliadka

Ste u nás prvý raz? Tak si pozrite našu leteckú virtuálnu prehliadku pre ľahšiu orientáciu v areáli. A nižšie môžete virtuálne navštíviť aj náš interiér. Tešíme sa na skorú návštevu!

Pre verejnosť

Podporujeme mladých vodičov

V prvých rokoch držania vodičského oprávnenia spôsobujú najviac dopravných nehôd práve mladí vodiči. Neskúsenosť, prehnané sebavedomie, silné autá - to je len pár príčin, prečo to tak je. Uvedomujeme si našu celospoločenskú zodpovednosť, preto ponúkame pre mladých vodičov zvýhodnenú cenu kurzu. Veríme, že absolvovaním našich kurzov pomáhame znižovať a hlavne predchádzať dopravným nehodám. Kurz pre mladých je ideálne absolvovať po minimálne 6 mesiacoch aktívneho jazdenia, optimálne po jednom roku. Druhý rok je totiž podľa štatistík ten krízový...

*Zľava platí iba pre vodičov, ktorí v deň konania kurzu nepresiahli vek 23 rokov (vrátane). V deň konania kurzu sa vodič preukáže platným vodičským preukazom, kde si overíme dátum narodenia. V prípade, že táto podmienka nebude splnená, vyhradzujeme si právo účastníka na kurz nepripustiť resp. ho pripustiť len pri dorovnaní rozdielu zľavnenej a plnej sumy na mieste.

Potrebujete poradiť?

https://slovakiaring.sk/assets/images/svg/placeholder.svg
Marieta Juhászová Ďurkovič
Office Manager Centrum bezpečnej jazdy