NA ZÁKLADE NARIADENIA ÚSTREDNÉHO KRÍZOVÉHO ŠTÁBU VLÁDY SR TÝKAJÚCEHO SA ZÁKAZU VYCHÁDZANIA RUŠÍME S OKAMŽITOU PLATNOSŤOU A DO ODVOLANIA ORGANIZÁCIU KURZOV BEZPEČNEJ JAZDY. HNEĎ AKO TO SITUÁCIA A PODMIENKY DOVOLIA OBNOVÍME KURZY V PLNOM ROZSAHU! ĎAKUJEME ZA POROZUMENIE, OSTAŇTE DOMA A ZDRAVÍ!

Vitajte v prvom profesionálnom CENTRE BEZPEČNEJ JAZDY na Slovensku. Centrum prevádzkujeme už od roku 2010 a ročne preškolíme tisíce vodičov rôznych vekových kategórii či pohlavia. Ponúkame vám kurzy na autách, motorkách, skútroch, autobusoch, nákladných vozidlách či inej špeciálnej technike. Zlepšíme vaše vodičské schopnosti a zručnosti, ale HLAVNE vás naučíme OVLÁDAŤ vaše vozidlo/motorku, zvlášť v krízových situáciách. Spoznáte tak limity seba a svojho vozidla/motorky a získate potrebnú istotu. Pohodlne sa usaďte, zapnite bezpečnostné pásy a prezrite si nižšie našu úplnú ponuku pre verejnosť i firmy.

MY NIE SME „IBA“ ŠKOLA ŠMYKU ČI AUTOŠKOLA

V autoškole vás naučia šoférovať a spoznať pravidlá cestnej premávky. Nie však ovládať svoje vozidlo, zvlášť v krízových situáciách. Ponúkame vám preto nadstavbové vzdelávanie a kurzy, ktoré trénujeme na špecializovanom cvičisku, postavenom podľa rakúskeho modelu tréningových centier. V jeho rámci dokážeme simulovať rôzne krízové situácie a prevádzkovať ho počas celého roka. Navodenie a reálne zvládnutie rôznych typov šmykov predstavuje len časť našej výučby. Naše cvičisko má k dispozícii špeciálne klzné nízkoadhézne plochy, zavlažovacie vyhrievané systémy, vodné a svetelné prekážky, automatické merače rýchlosti či hydraulickú odtrhovú plošinu pre vyvolanie pretáčavého šmyku.

Súčasťou centra sú moderné klimatizované učebne s didaktickou technikou. Nemýľte si preto „konkurenčné“ školy šmyku predávané a organizované na Slovensku, ktoré robia podobné aktivity na letiskových plochách alebo parkoviskách, dokonca v skrátenom poldennom variante – toto jednoducho nie je kurz, v ktorom možno plnohodnotne zabezpečiť celkový obsah reálnej výučby bezpečnej jazdy.

CIELE NAŠICH KURZOV

Nevtelen 3
ZVLÁDAŤ
KRÍZOVÉ SITUÁCIE

Naučíme vás zvládať rôzne typy šmykov či vyhýbacích manévrov

Nevtelen 2
JAZDIŤ
ÚSPORNE

Efektívne metódy šetrenia nákladov za pohonné hmoty.

Accident
PREDVÍDAŤ
NEBEZPEČENSTVO

Eliminovať a predvídať krízové situácie na cestách.

Nevtelen 4
SPOZNAŤ HRANICE
SEBA A SVOJHO VOZIDLA

Ukážeme vám limity vášho vozidla a vašich reakcií.

Pre verejnosť

Zľava pre mladých

*zľava 20% platí iba pre vodičov, ktorí v deň zakúpenia kurzu nepresiahli vek 23 rokov (vrátane). V deň konania kurzu sa vodič preukáže platným vodičským preukazom, kde si overíme dátum narodenia. V prípade, že táto podmienka nebude splnená, vyhradzujeme si právo účastníka na kurz nepripustiť resp. ho pripustiť len pri dorovnaní rozdielu zľavnenej a plnej sumy na mieste.

Potrebujete poradiť?

DSC5674
Eva ESZTERGÁLYOSOVÁ
Office Manager Centrum bezpečnej jazdy