VIETE, KTORÁ DOPRAVNÁ NEHODA JE „NAJLACNEJŠIA“?

URČITE TAKÁ, KTORÁ SA NIKDY NESTANE.

A to je cieľ našich kurzov bezpečnej jazdy pre firmy a skupiny - predísť vzniku dopravných nehôd zamestnancov a ušetriť tak výdavky spojené s opravou vozového parku či nákladov na rekonvalescenciu.
Ak Vám záleží na zdraví a bezpečí Vašich zamestnancov, prevencia v podobne absolvovania kurzu bezpečnej jazdy je tým najlepším možným riešením.


Pre koho sú kurzy určené?

  • pre vodičov z povolania
  • pre spoločnosti, ktoré zamestnávajú aktívnych vodičov
  • pre spoločnosti s flotilou služobných osobných i nákladných áut
  • pre organizované skupiny v rámci teambuildingu alebo firemných partnerov

O kurzoch

V rámci kurzov naučíme Vašich zamestnancov, ako správne reagovať na krízové situácie na cestách. Odhalíme slabiny vodičov a zároveň ich pomôžeme odstrániť.

Cieľom je poskytnúť a naučiť zvládať všetky dostupné a simulovateľné krízové situácie na cestách. Vodič sa tu významne zdokonaľuje a spoznáva svoje vozidlo v hraničných situáciách.


ŠTANDARDNÉ KURZY prebiehajú v našich priestoroch a na špecializovanom cvičisku, kde trénujeme hlavne tieto krízové situácie:

Krízové brzdenie- Zabrzdenie na najkratšej dráhe pri rozdielnych povrchoch a rýchlostiach

Nedotáčavý šmyk
- Šmyk predných kolies

Pretáčavý šmyk
s väčšou intenzitou a s prekážkami- Šmyk zadných kolies

Vyhýbanie sa
- Vyhnutie sa náhodným prekážkam

Aquaplaning
- Zvládnutie aquaplaningu


V rámci kurzov DEFENZÍVNEJ JAZDY vycestujeme priamo za Vami, do Vašej firmy a kurz prebieha v začiatkoch priamo u Vás a v reálnej premávke.


K dispozícii máme aj kurzy pre NÁKLADNÉ VOZIDLÁ A AUTOBUSY.


Tréningy pre firmy pripravujeme individuálne podľa požiadaviek klientov. Vďaka tomu dokážeme reflektovať na konkrétne potreby vodičov a dosiahnuť reálne zlepšenie.

Areál SLOVAKIA RING je tiež veľmi vhodná súčasť eventu pre firemných partnerov a zákazníkov alebo teambuilding pre Vašich zamestnancov.

Celú ponuku našich služieb nájdete TU

V prípade záujmu, otázok alebo vypracovanie nezáväznej ponuky nás neváhajte kontaktovať priamo, alebo nám vyplňte tento krátky FORMULÁR.

Potrebujete poradiť?

https://slovakiaring.sk/assets/images/svg/placeholder.svg
Dušan Polák
Sales & Event Manager

Galéria