Deň o ktorom sníva každá žena a na ktorý nezabudne žiadny chlap!


Hotel Ring spolu s areálom pretekárskeho okruhu SLOVAKIA RING ponúka ideálne priestory na váš najkrajší deň a to nie len pre moto-športových fanúšikov. Vďaka jedinečnej lokalite na svoj svadobný deň nikdy nezabudnete ani vy, ani vaši hostia. Bude plný jagavej noblesy a dokonalej romantiky nech už si vyberiete elegantné svadobné priestory hotela, exkluzívne priestory s výhľadom na pretekársky okruh, či moderné zázemie motokárového centra.

KOMPLEXNÁ PONUKA SLUŽIEB


  • individuálne poradenstvo a skúsenosti
  • jasné podmienky využitia komplexných služieb
  • overení svadobní dodávatelia - DJ, živá hudba, fotograf, výzdoba, koláče, torty, ľadové sochy
  • komplexný priestor – tanečný parket a bar spojený s hlavnou sálou
  • rôzne druhy vnútorného či vonkajšieho sedenia pre usporiadanie svadobného obradu
  • dekoratívne prvky - svadobná výzdoba, kvetinová výzdoba, svadobné tlačoviny, menovky, zasadací poriadok
  • výborná kuchyňu z kvalitných miestnych surovín
  • príjemný a ústretový personál

Svadobné menu


Náš šéfkuchár Janák "Szabi" Szabolcs postavil svoje kulinárske umenie na základoch miestnej kultúry a surovinách. Recepty našich starých mám spája s modernými postupmi do jedinečného kulinárskeho zážitku. Zostavíme vám tak svadobné menu podla vašich predstáv a chutí od predjedla, polievky, hlavného jedla, studených a teplých bufetových stolov až zákusky, jedno-hubky či domáce tyčinky a pagáče. Od našich osvedčených dodávateľov vám zabezpečíme destiláty a lahodné vína. Máte záujem o niečo originálnejšie? Povedzte nám vašu predstavu a my ju premeníme na skutočnosť.

Svadobný apartmán a ubytovanie


Hotel Ring ponúka svadobné ubytovanie v elegantných, vkusne zariadených izbách a apartmánoch, ktoré spĺňajú tie najvyššie štandardy kvality. Pre mladomanželov máme pripravený luxusný a priestranný svadobný apartmán.

Ubytovacia kapacita pozostáva z 90 lôžok s možnosťou 12 prístelok. Všetky izby sú vybavené LCD televízorom, internetovým pripojením a klimatizáciou. Mladomanželia a ich svadobní hostia môžu využiť hotelový wellness s bazénom, saunami a procedúrami.

Svadbu vašich snov Vám pripraví

https://slovakiaring.sk/assets/images/svg/placeholder.svg
Peter Šimko
F&B Manager