Csm 94958386 88c92b8ec8

Apartmány Krisztina – Dunajská Streda

Apartmány Krisztina sa nachádzajú v Dunajskej Strede v areáli termálneho kúpaliska priamo na brehu jazera. K dispozícií sú bezplatné parkoviská priamo pri objekte. V záhrade sú samostatné posadenia, mólo, ohnisko, gril, detské ihrisko s pieskoviskom a s hojdačkou. Ponúkame Vám možnosť rybárčenia.

Img 1151

Penzión MOTO - Michal na Ostrove

Penzión Moto disponuje ubytovacou kapacitou 22 lôžok. Izby sú štrukturované nasledovne: 8 dvojlôžkových a 2 trojlôžkové izby. V ponuke sú lôžka spoločné aj samostatné. Dokonalé pohodlie izieb a pohodu v nich zabezpečujú samostatné kúpeľne a WC. Izby sú vybavené sprchovacím kútom.

Izby hotela poskytujú komfort, ktorý je zárukou príjemne a pokojne stráveného pobytu. Každá izba je vybavená klimatizáciou, LED televízorom a rádiom. V izbách je možné pripojenie na internet pomocou vlastného prenosného počítača.

Pre hostí je k dispozícií uzavreté parkovanie zabezpečené s kamerovým systémom. Recepcia penziónu je otvorená každý deň do 21:00.

01

Penzion Eden – Dunajská Streda

Penzión Eden sa nachádza v tesnej blízkosti známeho termálneho kúpaliska v Dunajskej Strede

Kapacita penziónu je 38 lôžok. Penzión zabezpečuje svojim návštevníkom množstvo služieb

Xbio

X-BIONIC® Sphere - Šamorín

X-BIONIC® HOTEL uspokojí požiadavky každého návštevníka od športovcov, profesionálnych tímov, cez rodiny s deťmi až po účastníkov konferencií, výstav a kongresov. Ponúkajú prvotriedne podmienky v 282 izbách v rôznych kategóriách. Využiť môžete množstvo doplnkových aktivít v areáli - wellness, bazénový svet, fitness, atletickú dráhu, a iné.

Thermal park

Hotel Thermalpark - Dunajská Streda

Hotel Thermalpark *** sa nachádza priamo v hlavnej budove rekreačného komplexu Thermalpark Dunajská Streda, odkiaľ hostí delí od bazénov, masážneho centra a saunového sveta iba pár krokov.

Spolu 47 útulných izieb zabezpečuje pohodlie druhého domova. Samozrejmosťou na izbách je klimatizácia, LCD televízor, minibar, trezor a Wi-Fi pripojenie. Okrem štandardných dvojlôžkových izieb, ponúka hotel špeciálne izby, ktoré sa dajú navzájom prepojiť, sú tak ideálne pre rodiny či skupinku priateľov. Väčšina našich izieb ponúka jedinečný výhľad na bazény a prírodné jazero Thermalparku.

Hotel poskytuje svojim návštevníkom viac ako len ubytovanie. Počas celého pobytu majú naši hostia neobmedzený vstup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov. Blahodarné účinky termálnej vody a kvalitné služby v podobe rôznych masáží a procedúr, vynovený saunový svet a príjemný personál sú zárukou k spokojnosti našich hostí.

Fonte apart

Apartmany Fonte - Orechová Potôň

Apartmány Fonte sa nachádzajú v obci Orechová Potôň, 4 km od okruhu Slovakia Ring. Ponúkajú vám ubytovacie jednotky s vlastným stravovaním, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom ubytovacom zariadení, terasu a bezplatné súkromné parkovisko na mieste.

V každom apartmáne ubytovacieho zariadenia Fonte je vám k dispozícii dobre vybavená kuchyňa s jedálenským kútom, satelitná TV s plochou obrazovkou, priestor na posedenie a súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Penzion nevada 1432035798 dunajska streda zahrada

Nevada pub and penzion – Dunajská Streda

Penzión Nevada sa nachádza v meste Dunajská Streda. Je to novopostavená budova so 14 dvojposteľovými a 3 trojposteľovými izbami.Ubytovanie je zabezpečené v moderne zariadených izbách. Každá izba je vybavená s internetom a s vlastnou kúpeľňou, WC.