Ak si netrúfate jazdiť na okruhu s vlastným autom respektíve to vaše nie je ideálne vybavené na okruhovú jazdu, môžete si vybrať niektoré z nasledujúcich ponúk. Každé ponúkané vozidlo prešlo väčšími či menšími úpravami týkajúce sa podvozku, motora, bŕzd, pneumatík, bezpečnostných pásov či ochranným rámov. Zážitok závisí už len na Vašom rozhodnutí a možnostiach J

Prenajať si vozidlá okruhu SLOVAKIA RING môžete počas voľných jázd pre verejnosť alebo počas firemných akcií. Podmienkou prenájmu je zloženie finančnej zábezpeky priamo na mieste, ktorá pokryje prípadné spôsobené škody. V prípade bezškodového priebehu je vratná hneď po skončení jazdy.

Účastníkom jazdy môžu byť iba osoby staršie ako 18 rokov s podpísaným Vyhlásením účastníka! Na mieste spolujazdca môže byť rovnako len osoba staršia ako 18 rokov.

Termíny voľných jázd pre verejnosť nájdete v sekcii Kalendár.

RACE TAXI

Odviezť sa s profíkom v úlohe spolujazdca je častokrát väčším zážitkom ako šoférovať vlastné či požičané vozidlo. Profesionál Vás prevezie dráhou tak, ako by ste si sami nikdy netrúfli – tam kde by ste Vy už brzdili, on bude ešte pridávať! Jazda RACE TAXI je ideálnym adrenalínovým darčekom i pre Vašich blízkych a priateľov. Stačí si už len vybrať to správne vozidlo!

Účastníkom jazdy môžu byť iba osoby staršie ako 18 rokov s podpísaným Vyhlásením účastníka.