V hoteli je k dispozícii 39 dvojposteľových izieb Standard, 4 dvojposteľové izby De Luxe, 4 apartmány Classic. Celková kapacita je 90 pevných lôžok, s možnosťou doplnenia 12 prísteliek.

Všetky izby sú komfortne zariadené moderným nábytkom, samostatnou kúpeľnou s WC, TV prijímačom, telefónom a pripojením na internet. Všetky izby sú nefajčiarske, ale na každom poschodí sa nachádza priestor pre fajčiarov. Pre hostí je k dispozícii non-stop recepcia.

Izba Standard

Hotel má 39 dvojlôžkových izieb štandard. Izba je vybavená oddelenými lôžkami, kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC. K dispozícii je TV so širokým výberom kanálov, wifi pripojenie na internet a telefón. Vstupné dvere sú zabezpečené magnetickými kartami, v izbách nie je možnosť prístelky, všetky sú nefajčiarske.

Izba De Luxe

Hotel Ring ponúka 4 izby De Luxe zariadené s manželskou posteľou, sedacou súpravou, kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a wc. K dispozícii je TV so širokým výberom kanálov, wifi pripojenie na internet, telefón a sušič vlasov. Vstupné dvere sú zabezpečené magnetickými kartami, v izbách je možnosť jednej prístelky, všetky sú nefajčiarske.

Apartmán

Celkom 4 apartmány Classic sa skladajú z dvoch miestností - spálňa s manželskou posteľou a obývacia časť zo sedacou súpravou. K dispozícii je kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, wc, TV so širokým výberom kanálov, wifi pripojenie na internet, telefón a sušič vlasov. Vstupné dvere sú zabezpečené magnetickými kartami, v izbách je možnosť dvoch prístelok, všetky sú nefajčiarske. Jeden apartmán je bezbariérový.

CENNÍK UBYTOVANIA - HOTEL RING

Kontakt