Z času na čas sa v každom z nás prebudí šelma a práve SLOVAKIA RING je to pravé miesto, kde ju môžete vypustiť. Kladieme dôraz na maximálnu bezpečnosť výbehových zón a na vysokú úroveň technického zabezpečenia, preto je náš areál to pravé miesto pre vás a vašu motorku.

Zoberte svoj motocykel a príďte si vyskúšať takmer 6 km kvalitného asfaltu pod kolesami!

Otestovať profesionálny pretekársky okruh môže každý z vás v čase voľných jázd pre verejnosť. Aktuálne termíny pre voľné jazdy nájdete vždy v sekcii Kalendár.

V rámci zvýšenia vašej bezpečnosti pri voľných jazdách je POVINNÉ absolvovať školenie o bezpečnosti a pohybe na dráhe, pred vašou úplne prvou jazdou na okruhu.Táto povinnosť sa vzťahuje na jazdy pre verejnosť na vlastných autách a motocykloch, ako aj na autách, ktoré vám vieme prenajať. Školenie je jednorazové. Počas celodenných voľných jázd sa koná o 8:30 hod. a 13:00 hod., počas večerných voľných jázd sa koná vždy hodinu pred voľnými jazdami. Školenie je jednorazové, po absolvovaní obdržíte RACER CARD, ktorá vás oprávňuje k jazde na okruhu a preukazujete sa s ňou pri všetkých nasledujúcich jazdách na okruhu.

SLOVAKIA RING AGENCY, s.r.o. si vyhradzuje právo na zmenu uvedených termínov.

Produkt
Cena
Jazda na vlastnom motocykli 30 minút
20 € s DPH
Povinné školenie
20 € s DPH
Sezónna permanentka
900 € s DPH
Transpondér večerné voľné jazdy
5 € s DPH
Transpondér celodenné voľné jazdy
15 € s DPH
  • Každý motocykel musí mať prelepené svetlá nepriesvitnou páskou a odmontované zrkadlá.
  • Každý motocyklista musí mať riadne motorkárske oblečenie s chráničmi a prilbu. Nezabudnite na povinnú výbavu jazdca a motocykla. Kevlarové rifle sú povolené iba s protektormi. Presné požiadavky nájdete v prevádzkovom poriadku.

    Používanie kamery upevnenej na prilbe (tele) jazdca je ZAKÁZANÉ! Kameru je prípustné mať upevnenú iba na motocykli.
  • V prípade záujmu o jazdu v čase prenájmu okruhu racingovou agentúrou, kontaktujte priamo agentúru. Kontakt nájdete v sekcii Kalendár.
  • Kovové slidre sú zakázané, používať môžete iba plastové, drevené alebo karbónové.

Galéria

Pripravený na jazdu?

kontakt

SRA WWW Race off
RACE OFFICE
Jazdy pre verejnosť SLOVAKIA RING