Pretekársky okruh si môže okrem profesionálnych tímov vyskúšať aj bežná verejnosť. V rámci voľných jázd AUTO je k dispozícii kompletné zabezpečenie na dráhe a zajazdiť si môžete či už na vlastnom aute alebo na niektorom prenajatom. Kúpiť voľnú jazdu si môžete cez eshop alebo priamo na mieste, registrácia vopred nie je nutná. Ak si vyberiete niektoré auto z našej požičovne, tu už rezervácia vozidla vopred je potrebná.

Ak ste u nás ešte nikdy nejazdili, musíte absolvovať povinné jednorázové školenie o bezpečnosti pohybe na dráhe. Povinnosť absolvovať školenie sa vzťahuje na jazdy pre verejnosť na vlastných autách a motocykloch, ako aj na autách, ktoré vám vieme prenajať. Školenie je jednorazové, začína sa vždy hodinu pred voľnými jazdami. Po absolvovaní obdržíte RACER CARD, ktorá vás oprávňuje k jazde na okruhu a preukazujete sa s ňou pri všetkých nasledujúcich jazdách na okruhu.

Hodiny pre verejnosť sú určené pre amatérov a bežnú verejnosť. Pre pretekárske tímy, upravené špeciály a profesionálov sú určené vybrané testovacie dni

Aktuálne termíny pre voľné jazdy nájdete vždy v sekcii KALENDÁR

Produkt
Cena
Jazda na vlastnom automobile 30 minút
30 € s DPH
Školenie o bezpečnosti a o pohybe na dráhe
20 € s DPH
Zapožičanie bezpečnostnej prilby
10 € s DPH
Hygienický návlek - kukla pod prilbu
2 € s DPH
Transpondér - večerné voľné jazdy
5 € s DPH
Transpodér - celodenné voľné jazdy
15 € s DPH
Sezóna permanentka auto
1 000 € s DPH
  • V automobiloch je povinnosť používať prilbu. Ak nemáte vlastnú radi vám ju priamo na okruhu zapožičiame za 10 €. Povinnosť mať prilbu sa vzťahuje na vodičov aj spolujazdcov. Pod prilbu patrí hygienický návlek - kukla, ktorú je možné si u nás tiež zakúpiť za 2 €.
  • Transponder - zariadenie na meranie času. Vhodné pre tých, ktorí chcú mať prehľad o svojich najazdených časoch. Výsledky si budete môcť pozrieť aj on-line v aplikácii SPEED HIVE.
  • Pri jazde na vlastnom automobile musí byť automobil vo vyhovujúcom technickom stave.
  • Automobil musí mať namontované ťažné očko, aby mohol byť v prípade havárie z dráhy odtiahnutý.
  • Účastníkom jazdy nemôžu byť osoby mladšie ako 18 rokov!

Galéria

Pripravený na jazdu?

kontakt

SRA WWW Race off
RACE OFFICE
Jazdy pre verejnosť SLOVAKIA RING