DIESEL + BENZÍN

Rýchlosť a výkon, vášeň a kvalita: to je spoločné motto SLOVAKIA RINGU s generálnym partnerom okruhu spoločnosťou OMV. Táto spolupráca sa začala v roku 2017 a svoje úspechy žne aj v tejto sezóne. Práve preto nájdete priamo v paddocku čerpaciu stanicu OMV s prémiovými palivami tejto značky:

  • benzín Natural 95 s aditívami (E10)
  • MaxxMotion 100plus (E10)
  • motorová nafta s aditívami (B7)

Platiť môžete platobnými kartami priamo na termináli umiestnenom pri čerpacej stanici alebo v hotovosti, kartou alebo na faktúru v miestnosti Race Office. Viac informácií nájdete priamo v tejto miestnosti na prízemí riadiacej veže.

Spoločnosť OMV venuje mimoriadnu pozornosť zloženiu svojich palív, aby dosiahli čo najlepšie vlastnosti. Prémiový benzín OMV MaxxMotion 100 plus spĺňa najprísnejšie požiadavky automobilového priemyslu a vedie k optimálnej účinnosti spaľovania najmä vo vysoko ladených motoroch. Výsledkom používania prémiovej nafty MaxxMotion Diesel je zase kratšie oneskorenie vznetu paliva, čo optimalizuje proces spaľovania a vedie k plynulejšiemu chodu motora a vyššiemu výkonu. Vynikajúce zimné vlastnosti nafty MaxxMotion Diesel zase zabezpečia, že vodiči sa môžu spoľahnúť na svoj motor aj v mrazivých podmienkach. (hodnota CFPP podľa normy EN 590). Umožňuje to špeciálna receptúra založená na skúsenostiach a zručnostiach OMV pri výrobe paliva.

ELEKTRICKÉ NABÍJACIE STANICE

V priestoroch areálu SLOVAKIA RING sa buduje postupne sieť nabíjacích bodov pre elektromobily a plug-in hybridy. Aktuálne je v prevádzke rýchlonabíjacia stanica pri hoteli RING s dvomi miestami a motokárovom centre s 22kW prípojkou od spoločnosti SIEMENS. Prevádzkovateľom je spoločnosť Greenway, pre využitie nabíjania si stiahnite mobilnú aplikáciu GreenWay pre Android alebo iOS, zaregistrujte sa a môžete nabíjať. Viac informácii a podmienky nájdete aj na https://greenway.sk/