MTR0429

Stredoeurópska trofej FIA v relykrose

Jesenné podujatia doplnia aj tradičné preteky relykrosu v rámci majstrovstiev zóny strednej Európy – FIA CEZ RALLYCROSS. Tí najlepší relykrosoví jazdi strednej Európy sa divákom predstavia cez víkend 8. a 9. októbra.


Dokumenty na stiahnutie

Diváci / vstupenky / parkovanie

Otvorené budú tribúny A / B, platí jednotné vstupné na obe tribúny a oba dni víkendu. Prístupný pre divákov bude zároveň aj paddock.

Predaj vstupeniek je k dispozícii online ako aj priamo na mieste (v závislosti od voľných kapacít). Otvorená bude iba hlavná pokladňa pri hlavnej A tribúne (vedľa reštaurácii RING). Pre najlepší výhľad na preteky odporúčame tribúnu B.

Cenník:

Dospelí a deti od 12 rokov - predpredaj: 8€ (platí v sobotu aj nedeľu)

Dospelí a deti od 12 rokov - na mieste: 10€ (platí v sobotu aj nedeľu)

Deti do 12 rokov, dôchodcovia a ZŤP: ZDARMA

Parkovanie je bezplatné na vyznačenom štrkovom parkovisku pri tribúne B.

Náhľad areálu a mapa: https://360.slovakiaring.sk/


MAPA PRETEKOV

Program

Program pretekov je rozdelený do dvoch súťažných dní, doobedie patrí rozjazdám, poobede prebiehajú semifinálne a finálne jazdy. Presný program ako aj zoznam pretekárov bude dostupný priebežne.

Strava a nápoje

Strava a nápoje budú k dispozícii v reštaurácii RING na paddocku ako aj v bare motokárového centra. Aktuálny jedálny lístok reštaurácie nájdete TU.

Médiá

Média centrum sa nachádza v miestnosti VIP v areáli SLOVAKIA RING, akreditácie a vstupy sú v miestnosti Race Office na prízemí riadiacej veže.

Kontakt pre verejnosť / tímy / médiá

SRA WWW Race off
RACE OFFICE
Jazdy pre verejnosť SLOVAKIA RING
DSC5723
Zoltán BOGNÁR
Sport and Technical Director
DSC5717
Ing. Peter PECZE
Marketing Director