Pre všetkých návštevníkov sú pripravené bohaté možnosti stravovania, ale aj individuálneho cateringu. K dispozícii sú tieto celosezónne prevádzky (marec – november)

Reštaurácia RING

REN2019

Reštaurácia RING sa nachádza priamo pri vstupe do paddocku (parkovisko vnútri pretekárskeho okruhu) a pri hlavnej pokladni okruhu. Jej ideálna poloha znamená, že máte blízko do celého areálu a je na dosah každému okoloidúcemu. Ponúka vnútorné sedenie pre 80 návštevníkov, k tomu sa pridávajú dve vonkajšie terasy s kapacitou 50 osôb. Vnútorná reštaurácia je plne klimatizovaná s vlastnými sociálnymi zariadeniami, barom, bezplatným WiFi signálom či parkoviskom. V ponuke sú jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne a to vo forme raňajok, obedového menu či večere, podľa vlastného výberu a bez obsluhy.

Reštaurácia Hotela RING

Image3

Štýlová reštaurácia priamo v hoteli RING ponúka štandardne raňajky a večere ako pre ubytovaných hostí, tak aj návštevníkov z okolia. Jej kapacita je 80 osôb, pridáva sa k tomu aj letná terasa pre ďalších 20 osôb.

Hotel RING Vám zároveň ponúka celoročnú zážitkovú gastronómiu v podobe degustácie vín, pri organizovaní firemných večierkov, svadieb, stužkových či iných slávností. Pre viac informácií a vypracovanie nezáväznej ponuky nás neváhajte kontaktovať!

Svoju obľúbenú šálku kávy si môžete vychutnať v lobby bare s kapacitou 15 miest, ktorý možno využit na príjemné posedenie. Vínna karta disponuje širokým výberom slovenských a medzinárodných vín.

Bar SLOVAK KARTING CENTER

IMG 2987

V motokárovom centre na prvom poschodí nájdete bar s ponukou rýchleho občerstvenia a nápojmi. Bar je otvorené iba počas prevádzky centra.

Individuálny catering

Image14

V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť individuálny catering šitý na mieru – či už priamo v pretekárskych boxoch, VIP priestoroch, hoteli, v Centre bezpečnej jazdy alebo v motokárovom centre. Pre vypracovanie ponuky nás neváhajte kontaktovať.

Stánky počas podujatí

DSC0503 resize

Počas veľkých podujatí sa v areáli objavujú dodatočné bufety s rýchlym občerstvením či stánky s predajom darčekových predmetov. V prípade záujmu o partnerstvo a predaj počas podujatí nás kontaktujte na info@slovakiaring.sk.

Kontakt

https://slovakiaring.sk/assets/images/svg/placeholder.svg
Miroslav Babič
F&B Manager

Galéria