Čo je členská karta a prečo sa registrovať?

  • Členská karta je dokladom/potvrdením o vykonanej povinnej registrácii pred jazdami. V rámci registrácie súhlasíte s našimi pravidlami a Všeobecnými obchodnými podmienkami (VOP).
  • Výhody, ktoré získate registráciou:
  • Zrýchlený proces registrácie do jednotlivých jázd na recepcii
  • Prístup k mobilnej aplikácii SKC
  • Kompletná evidencia všetkých jázd s výsledkami a štatistikami
  • Budúci vernostný program
  • Poplatok za kartu a registráciu je 2€, platí sa na mieste.

Dá sa registrovať len na mieste alebo aj nejako vopred?

Registrovať sa dá už aj vopred elektronicky, pri prvej návšteve motokárového centra Vám bude potom registrácia aktivovaná a vydaná členská kartička.

Od koľkých rokov možno jazdiť na motokárach?

Na "dospelých" motokárach možno jazdiť od 15 rokov, pri detských motokárach je to od 7 rokov a minimálnej výšky 130 cm.

Aké sú podmienky jazdy na motokáre?

  • Vek od 15 rokov (7 rokov pri detskej motokáre)
  • Registrácia jazdca (2€) s absolvovaním bezpečnostného školenia pred jazdou
  • Uhradený poplatok za jazdu (vopred cez eshop alebo priamo na mieste)

Kedy sa dá jazdiť na dráhe, v akých termínoch?

Na dráhe sa jazdí počas hodín určených pre verejnosť počas sezóny v mesiacoch apríl - október. Presné termíny a časy sú uvedené vždy v online kalendári na www.slovakiaring.sk v sekcii Karting. V prípade zlého počasia (dážď, sneh, mokrá alebo namrznutá dráha) sa z bezpečnostných dôvodov nejazdí!

Koľko trvá jedna jazda? Dá sa zakúpiť aj viacero jázd po sebe?

Jedna jazda trvá 10 minút, čas jazdenia sa dá predĺžiť zakúpením ľubovoľného počtu jázd.

Dá sa rezervovať aj presný čas jazdenia vopred?

Pokiaľ jazdíte v rámci voľných jázd pre verejnosť, čas sa dá rezervovať jedine v rámci Skupinovej jazdy. Pokiaľ si chcete rezervovať a prenajať dráhu len pre seba alebo skupinu priateľov, firemný event a pod. na čas a termín podľa vlastného výberu, kontaktujte nás vopred na karting@slovakiaring.sk

Potrebujem mať vlastnú prilbu alebo si ju viem požičať na mieste?

Vlastnú ochrannú prilbu nepotrebujete, viete si ju u nás požičať bezplatne. Nutný je však hygienický návlek (kukla), ten si môžete priniesť vlastný, alebo zakúpiť na mieste za poplatok 2€.

Je povinné aj nejaké oblečenie či pretekárska kombinéza?

Nie, kombinézy povinné nie sú, hoci ich odporúčame. Na bežnú jazdu postačuje športové oblečenie, povinná je však uzavretá obuv (nie sandále a podobná obuv). Odporúčame aj motokárové rukavice. K dispozícii sú aj bezplatné šatne s uzamykacími skrinkami.

Aký je postup pred jazdou?

Zaregistrujte sa. Vyplnením základných údajov v registračnom kiosku priamo na mieste si vytvoríte svoj vlastný profil jazdca. Následne na recepcii (po uhradení poplatku 2€) dostanete svoju osobnú kartu jazdca, vďaka ktorej uvidíte počas jazdy na obrazovke svoje časy jednotlivých kôl. Zároveň dostanete prístup ku mobilnej aplikácii, ktorá archivuje všetky vaše jazdy a výsledky.

Kúpte si jazdu. Obsluha na recepcii vám povie čas najbližšej voľnej jazdy. Vyberte si termín a prostredníctvom vašej karty jazdca vás obsluha do tejto jazdy zaregistruje. Potom už len stačí zaplatiť a dostanete potvrdenie a jazdný lístok: ten si dobre uschovajte, budete ho ešte potrebovať.

Pozrite si naše školiace video „Základné pravidlá jazdy“. Pred samotnou jazdou si pozrite naše video. Tam sa dozviete, aké sú základné pravidlá jazdy na trati a ako sa správať, aby ste si svoju jazdu užili čo najviac.

Vyberte si prilbu. Priamo v stojisku motokár nájdete ochranné prilby. Veľkosti sú farebne rozlíšené. Nájdite si správnu veľkosť a vyskúšajte si ju. Nezabudnite ju po jazde vrátiť späť na svoje miesto!


Ideme jazdiť.
Počkajte na pokyny obsluhy v stojisku motokár. Oni sa o vás postarajú. Pripravte si svoj jazdný lístok, ktorý ste dostali na recepcii. Nastúpte do motokáry. Ak nedočiahnete na plynový a brzdový pedál, poproste obsluhu, aby vám ich nastavila. Odovzdajte jazdný lístok obsluhe, ktorá pridelí motokáru k vášmu menu.

Teraz už len počkajte na signál a môžete vyraziť!

Máte ešte otázky?

SRA WWW RECEPCIA
Motokáry recepcia
SLOVAK KARTING CENTER