Areál pretekárskeho okruhu SLOVAKIA RING obnovuje dňom 22.4.2020 svoju prevádzku i keď v obmedzenom režime. Jednotlivé obmedzenia, opatrenia a aktuálne informácie nájdete v sekcii Novinky.

Harmonogram

Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu harmonogramu počas dňa.

Cena

DOPOLUDNIE, 10h – 13h, 70€ s DPH vrátane transpondéra

POPOLUDNIE, 14h – 17h, 70€ s DPH vrátane transpondéra

Prenájom boxu: 100€ s DPH, úhrada na mieste

Informácie

Pre našu aj vašu bezpečnosť a hlavne zrýchlenie celej registrácie je NUTNÉ si VOPRED online zakúpiť celodenný lístok na konkrétny termín, počet lístkov v predaji je limitovaný. Čerpanie iných darčekových poukazov teraz nie je možné. Ďalšie termíny, kde si budete môcť tieto darčekové poukazy vyčerpať, budú zverejnené v sekcii kalendár v najbližších dňoch.

Po online zakúpení dostanete celodenný lístok/poukážku na email, spolu s ním sa a kartičkou RACER CARD sa preukážete pri registrácii v RACE OFFICE. Registrácia prebieha od 8:30, vstupuje sa len po jednom pri dodržiavaná 2m odstupov. Pri registrácii budete zaradení do konkrétnej rýchlostnej skupiny a vyzdvihnete si transpondér.

Prosíme vás o využívanie celej plochy paddocku s dostatočnými odstupmi od ostatných, nezhlukujte sa len pred vežou. Pri návšteve vás žiadame o disciplinovanosť, dodržiavanie všetkých hygienických opatrení v zmysle nariadení vlády SR a dodržiavania pokynov obslužného personálu.

Vopred sa ospravedlňujeme za možný predlžený čas registrácie spôsobený týmito opatreniami.

Fotografom vstup na dráhu nie je povolený.

Kúpiť online

Máte otázky?

SRA WWW Race off
RACE OFFICE
Jazdy pre verejnosť SLOVAKIA RING