ASF77865

Preteky cestných automobilov na okruhu

20.–22. august 2021

Najväčšie a najdôležitejšie automobilové preteky na Slovensku majú opäť svoj tradičný termín v druhej polovici augusta. Množstvo divízií s výkonnými vozidlami GT3 (Lamborghini, Audi, Ferrari, BMW...), ale aj juniorských formúl, cestovných vozidiel a vyrovnaných pohárových áut, bude okupovať našu trať od rána do večera v sérii tréningov, kvalifikácií a napínavých šprintových či vytrvalostných pretekov.

Vstupenky, tribúny, paddock

Vstupenky na preteky sú dostupné v obmedzenom množstve na sobotu a nedeľu. Otvorené budú tribúny A / B, vstup je možný iba po zakúpení vstupenky v predpredaji alebo na mieste v hlavnej pokladni okruhu pri reštaurácii (v závislosti od voľných kapacít). Zakúpené online vstupy si vymeníte v hlavnej pokladni za denné vstupy (pásky). Prechod medzi tribúnami možný tentokrát nie je (=držiteľ vstupenky na hlavnú tribúnu nemá vstup aj na tribúnu B a opačne)! Deti do 12 rokov výšky a dôchodcovia majú vstup ZDARMA. Pre vstup na tribúny nie je potrebný žiaden test ani potvrdenie o očkovaní či prekonaní ochorenia Covid-19!

Vstup na paddock je určený primárne účastníkom podujatia a je v režime OTP (očkovaný, testovaný, prekonaný Covid-19). Pre návštevníkov OTP a vyplnení registračného formulára bude k dispozícii na predaj obmedzený počet vstupov na konkrétny deň, cena vstupu na paddock je 10€/ks a dá sa dokúpiť IBA na mieste k niektorej, aj vopred zakúpenej vstupenke. Osobitne sa návštevníkom NEPREDÁVA! Pri kúpe vstupu na paddock treba predložiť niektoré z potvrdení OTP.

Aj naďalej platí v našom areáli povinnosť nosiť ochranné rúška ako v interiéri tak aj v exteriéri počas hromadných podujatí, platí zákaz podávania rúk, dodržiavanie odstupov minimálne 2 metre a odporúča sa pravidelná dezinfekcia rúk. Ďakujeme, že dodržiavate uvedené opatrenia a správate sa zodpovedne.

Náhľad na tribúny a areál si pozrite tu: https://360.slovakiaring.sk/

Parkovanie / stravovanie

Parkovanie je bezplatné a spoločné pre obe tribúny A/B na štrkovom parkovisku v blízkosti oboch tribún. Otvorená je len jedna, hlavná pokladňa pre obe tribúny. Prosíme dodržiavať aspoň metrové rozostupy v rade a ďakujeme za trpezlivosť pri vybavovaní a kontrole vstupov.

Stravu a nápoje nájdete pri reštaurácii RING pred vchodom do paddocku pretekárskej dráhy, k dispozícii je aj bistro v motokárovom centre a bufety v Malkia Parku.

Médiá

Pre účasť médií na podujatí je nutná elektronická akreditácia. Po schválení akreditácie platia pravidlá vstupu rovnako ako pre účastníkov podujatia - predložiť na mieste treba niektoré z týchto potvrdení:

  • negatívny výsledok RT-PCR alebo LAMP testu na ochorenie Covid-19 nie starší ako 72h alebo AG testu nie starší ako 48h
  • doklad o zaočkovaní druhou dávkou vakcíny s uplynutím viac ako 14 dní od podania druhej dávky ale nie viac ako 12 mesiacov (pri dvojdávkovej schéme vakcinácie)
  • doklad o zaočkovaní prvou dávkou vakcíny s uplynutím viac ako 21 dní ale nie viac ako 12 mesiacov (pri jednodávkovej schéme vakcinácie)
  • doklad o zaočkovaní prvej dávky vakcíny s uplynutím viac ako 14 dní a nie viac ako 12 mesiacov pokiaľ bola vakcína podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia Covid-19
  • doklad o prekonaní ochorenia Covid-19 nie starší ako 180 dní

Média centrum sa nachádza v priestoroch Centra bezpečnej jazdy (spojená budova s Hotelom RING). Parkovanie je bezplatné a vyhradené pred média centrom.

Prevádzková doba:

Piatok: 07:45h - 20.00h

Sobota: 08:00h - 20:00h

Nedeľa: 08:00h - 18:00h

Vstup na servisné cesty vlastnými vozidlami povolený nie je. K dispozícii sú media shuttle busy, ktoré môžete kedykoľvek počas prevádzky media centra bezplatne využiť.

Média delegáti na mieste: Peter Pecze (+421 911 423 134), Levente Lelkes (+421 917 544 436), Eva ESZTERGÁLYOSOVÁ (+421 917 932 702), media@slovakiaring.sk

Sprievodné atrakcie a program

Počas soboty a nedele sú otvorené:

Počas soboty budú na obdiv vystavené aj automobilové veterány na parkovisku pred reštauráciou RING.

Dokumenty na stiahnutie

Live výsledky

Výsledky jednotlivých jázd vo formáte pdf a live timing nájdete po kliknutí na odkazy nižšie.

TV vysielanie naživo

Vybrané preteky OMV MAXXMOTION VCSR 2021 môžete sledovať naživo aj na sociálnych sieťach (YouTube).

Sobota


Nedeľa