DM

Majstrovstvá Slovenska preteky automobilov do vrchu
3 .– 4. apríl 2021

Národný šampionát Slovenska v pretekoch automobilov do vrchu (MSR PAV) začne netradične a v rámci protipandemických opatrení tiež za bránami SLOVAKIA RINGU. Napriek rovinatému charakteru dráhy s len miernymi horizontami umožní slovenským tímom začať sezónu tam, kde ukončili tú predošlú. V rámci dvojpretekov sa počas víkendu organizujú:

- MEDZINÁRODNÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY V PRETEKOCH AUTOMOBILOV DO VRCHU (MMSR PAV)
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY V PRETEKOCH AUTOMOBILOV DO VRCHU (MSR PAV)
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY V PRETEKOCH HISTORICKÝCH AUTOMOBILOV DO VRCHU (MSR PAV – HA)
- SLOVENSKÝ KOPCOVÝ POHÁR (SKP)
- SLOVENSKÁ TROFEJ PAV HISTORICKÝCH AUTOMOBILOV PRAVIDELNOSTI (ST PAV HP)

Informácie pre jazdcov

Podujatie OMV MAXXMotion HillClimb SLOVAKIA RING sa bude organizovať podľa aktuálne platných nariadení vlády SR pri organizovaní jednorazových hromadných podujatí. Vstup do areálu okruhu bude umožnený len účastníkom podujatia, ktorí sa preukážu negatívnym PCR alebo AG testom nie starším ako 12 hodín (akceptujeme aj test z predošlého dňa). V areáli budú platiť prísne pravidlá nosenia ochranných rúšok (exteriér) a respirátorov triedy min. FFP2 (interiér) a dodržiavania požadovaných odstupov.
Stravovanie
v areáli bude fungovať systémom výdajného okienka reštaurácie priamo na paddocku okruhu, prípadne systémom objednávania/donášky stravy vopred telefonicky alebo cez gastro.medano.sk.
Zoznam mobilných odberových miest na testovanie Covid-19 v okolí nájdete na https://www.health.gov.sk/?ag-mom.

Prihlášky:

http://www.sams-asn.sk/prihlas...

Médiá

Médiá majú povolený vstup do areálu počas soboty a nedele (3.-4.4.). Pre účasť na podujatí je nutná akreditácia vopred - po jej schválení obdržíte inštrukcie na vstup a pohyb v areáli. Počty sú limitované a vyhradzujeme si výlučné právo na potvrdenie / zamietnutie akreditácie. Pred vstupom do areálu je povinné predložiť potvrdenie o negatívnom teste na Covid-19 nie staršie ako 12h. Testovacie centrum na Covid-19 na mieste tentokrát nebude, akceptujeme aj potvrdenia z predošlého dňa. Výnimkou je potvrdenie o prekonaní ochorenia Covid-19 alebo o zaočkovaní druhou dávkou vakcíny staršou ako 14 dní.

Výsledky

Live stream

Krátke živé TV vstupy budú vysielané na Facebooku.

https://www.facebook.com/Slova...