RC 2021 direct mail 1988x1403

Stredoeurópska trofej FIA v relykrose

9.–10. október 2021

Napínavé preteky, bok po boku, nárazník o nárazník... Rôzne výkonnostné triedy, množstvo duelov na trati s nespevneným aj asfaltovým povrchom a k tomu nepredvídateľné "žolíkové" kolo... Relykros sa vracia na našu špeciálnu trať aj s tým najlepším, čo ponúka stredná Európa.

Covid-19 protokol: režim OTP

Podujatie sa bude konať v režime OTP. To platí pre VŠETKÝCH účastníkov podujatia - organizátora, tímy, médiá aj divákov. Pred vstupom do areálu je nutné sa preukázať niektorým z dokladov:

  • negatívny výsledok RT-PCR alebo LAMP testu na ochorenie Covid-19 nie starší ako 72h alebo AG test nie starší ako 48h
  • doklad o zaočkovaní druhou dávkou vakcíny s uplynutím viac ako 14 dní od podania druhej dávky ale nie viac ako 12 mesiacov (pri dvojdávkovej schéme vakcinácie)
  • doklad o zaočkovaní prvou dávkou vakcíny s uplynutím viac ako 21 dní ale nie viac ako 12 mesiacov (pri jednodávkovej schéme vakcinácie)
  • doklad o zaočkovaní prvej dávky vakcíny s uplynutím viac ako 14 dní a nie viac ako 12 mesiacov pokiaľ bola vakcína podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia Covid-19
  • doklad o prekonaní ochorenia Covid-19 nie starší ako 180 dní

Diváci / vstupenky / parkovanie

Pre divákov bude povolený vstup v režime OTP.

Otvorené budú tribúny A / B, platí jednotné vstupné na obe tribúny a oba dni víkendu. Prístupný pre divákov bude zároveň aj paddock.

Predaj vstupeniek je k dispozícii online ako aj priamo na mieste (v závislosti od voľných kapacít). Otvorená bude iba hlavná pokladňa pri hlavnej A tribúne (vedľa reštaurácii RING). Pre najlepší výhľad na preteky odporúčame tribúnu B.

Cenník:

Dospelý a deti od 12 rokov: 10€ (platí v sobotu aj nedeľu)

Deti do 12 rokov, dôchodcovia a ZŤP: ZDARMA

Parkovanie je bezplatné na vyznačenom štrkovom parkovisku pri tribúne B.

Náhľad areálu a mapa: https://360.slovakiaring.sk/


MAPA PRETEKOV

Program

Program pretekov je rozdelený do dvoch súťažných dní, doobedie patrí rozjazdám, poobede prebiehajú semifinálne a finálne jazdy. Presný program ako aj zoznam pretekárov je dostupný nižšie.

Strava a nápoje

Strava a nápoje budú k dispozícii v reštaurácii RING na paddocku ako aj v bare motokárového centra, prípadne v bistre Malkia Parku. Aktuálny jedálny lístok reštaurácie nájdete TU.

Médiá

Pre účasť médií na podujatí je nutná elektronická akreditácia. Po schválení akreditácie platia pravidlá vstupu rovnako ako pre účastníkov podujatia.

Média centrum sa nachádza v miestnosti VIP v areáli SLOVAKIA RING, akreditácie a vstupy sú v miestnosti Race Office na prízemí riadiacej veže.

Kontakt pre verejnosť / tímy / médiá

SRA WWW Race off
RACE OFFICE
Jazdy pre verejnosť SLOVAKIA RING
DSC5723
Zoltán BOGNÁR
Sport and Technical Director
DSC5717
Ing. Peter PECZE
Marketing Director