Truck Arena prilákala množstvo divákov

Minulý víkend zažil okruh SLOVAKIA RING, ale aj jeho blízke okolie, jedinečnú šou ťahačov. Truck Arena predstavila tucty týchto nákladných vozidiel všemožných tvarov a farebných prevedení.

Spanilá jazda Dunajskou Stredou a okolím priviedla minulú sobotu množstvo ťahačov späť do zákulisia okruhu SLOVAKIA RING. Tam si tieto unikáty vychutnalo množstvo divákov. Tí do posledného miesta zaplnili hlavnú tribúnu počas exhibičných pretekov ostrých špeciálov českého tímu Buggyra International Racing. Po prvýkrát sa tak unikátne pretekárske ťahače predstavili na našom okruhu. Sprievodné aktivity a dobré počasie doplnili jedinečný víkend Truck Areny, ktorá tak zažila svoju premiéru na profesionálnom pretekárskom okruhu.

Pretekársky program okruhu SLOVAKIA RING ponúkne aj tento mesiac fanúšikom rýchlych kolies množstvo zábavy. 12. až 14. augusta to bude tradičný Histo Cup, s pretekmi historických vozidiel rôznych kategórií. Následne 19.-21. augusta privítame naše najväčšie národné okruhové podujatie - Veľkú cenu SR preteky cestných automobilov na okruhu.

Motoristický august bude mať tak svoje najsilnejšie slovo opäť na okruhu SLOVAKIA RING pri Orechovej Potôni.