KESKOMOBIL AUTO SHOW s rekordným počtom štartujúcich

Šestica vozidiel špecifikácie WRC, desiatka najnovších R5-tiek a množstvo inej najnovšej rally techniky. K tomu Juniorský Majster sveta v rally, či množstvo známych tvárí z motoristického športu. Aj takto vyzerá zoznam prihlásených na tohtoročnú KESKOMOBIL AUTO SHOW.

Ak k týmto už vymenovaným lákadlám pre diváka pripočítame aktuálny počet 94 prihlásených jazdcov, jednoznačne treba konštatovať, že KESKOMOBIL AUTO SHOW v roku 2016 zaznamenáva ďalší rekord.

Diváci, ktorí prídu v dňoch 11.-12.11.2016 na SLOVAKIA RING sa majú na čo tešiť. Okrem súťaže a trate, ktorá bude rovnako ako aj v minulosti, veľmi zaujímavá, čaká divákov aj niekoľko prekvapení. Na trati sa totiž medzi súťažiacimi predstaví okrem už spomínaného juniorského svetového šampióna aj tohtoročný absolútny poľský rally majster a nebude chýbať ani trojnásobný víťaz AUTO SHOW, Tomáš Kostka, či vlaňajší absolútny víťaz Jozef Béreš mladší.

KESKOMOBIL AUTO SHOW 2016 štartuje už počas nadchádzajúceho piatka a soboty (11.-12.11.2016), pričom na piatok organizátor pripravil pre všetkých súťažiacich okrem už tradičných preberaní aj testovaciu rýchlostnú skúšku, na ktorej si jednotliví jazdci budú mať možnosť zviezť svojich partnerov či hostí. Zároveň sa zúčastnia aj obhliadky sobotňajších rýchlostných skúšok. Záver dňa bude patriť predstaveniu slovenských kopcových jazdcov, ktorí spoločne so svojou novou technikou absolvujú v budúcoročnej sezóne kompletný seriál Majstrovstiev Európy pretekov automobilov do vrchu, pričom im príde zaspievať aj obľúbený Igor Kmeť starší. Na sobotu sú pripravené tri rýchlostné skúšky, ktoré rozhodnú o tohtoročnom víťazovi podujatia KESKOMOBILE AUTO SHOW.

Sprievodným sobotným programom pre návštevníkov budú aj driftovacie race taxi v priľahlom areáli Centra bezpečnej jazdy ako aj možnosť vyskúšať si simulátor prevrátenia na vlastnej koži.