Hotel ponúka nie len štýlové ubytovanie v tesnej blízkosti pretekárskeho okruhu, ale je ideálnym miestom na organizovanie svadieb, osláv, firemných večierkov a teambuildingov. Samozrejmosťou je výborný individuálny catering, degustácie vín, syrov a piva či pestrá ponuka domácich zákuskov.

Wellness

Pre všetkých hostí, ktorí hľadajú uvoľnenie po namáhavom dni, ako aj pre tých, ktorí uprednostňujú aktívny oddych, ponúkame služby wellness centra. Načerpajte potrebnú energiu a doprajete oddych nielen vášmu telu, ale aj vašej mysli.

Vo wellness centre môžete využiť

  • 4 x sauna (parná, fínska, bylinková a infra)
  • Relaxačný bazén s protiprúdom
  • Vírivá vaňa
  • Tepidárium
  • Rôzne druhy masáží (na objednávku)

Wellness & spa centrum Hotela Ring je otvorené LEN na objednávku.

Catering

V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť individuálny catering šitý na mieru – či už priamo v pretekárskych boxoch, VIP priestoroch, hoteli, v Centre bezpečnej jazdy alebo v motokárovom centre. Pre vypracovanie ponuky nás neváhajte kontaktovať.

Svadby, stužkové a oslavy

Plánujete svadbu či oslavu? Hľadáte jedinečný priestor pre nezabudnuteľné okamihy. Ponúkame vám rozsiahle priestory okruhu, terasy, hotel, doplnené o slávnostnú výzdobu podľa vašich požiadaviek. Je pre nás samozrejmosťou, že varíme z čerstvých sezónnych surovín z našej produkcie a od miestnych dodávateľov.

Pre firmy - team building, kongres, školenie

Vydajte sa na exkluzívnu cestu výnimočného okruhu SLOVAKIA RING, kde spoznáte zákulisie rýchlych áut, motokár, off-roadu či vojenskej techniky. Ak ste milovníkmi zvierat, máte jedinečnú možnosť zažiť súkromnú prehliadku s komentovaným kŕmením v Malkia Parku. Pre spestrenie celodenného programu ponúkame občerstvenie či degustáciu vybraných druhov whisky, rumov a destilátov.

Kontakt

https://slovakiaring.sk/assets/images/svg/placeholder.svg
Peter Šimko
F&B Manager