Hotel ponúka nie len štýlové ubytovanie v tesnej blízkosti pretekárskeho okruhu, ale je ideálnym miestom na organizovanie svadieb, osláv, firemných večierkov a teambuildingov. Samozrejmosťou je výborný individuálny catering, degustácie vín, syrov a piva či pestrá ponuka domácich zákuskov.

Catering

V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť individuálny catering šitý na mieru – či už priamo v pretekárskych boxoch, VIP priestoroch, hoteli, v Centre bezpečnej jazdy alebo v motokárovom centre. Pre vypracovanie ponuky nás neváhajte kontaktovať.

Svadby, stužkové a oslavy

Plánujete svadbu či oslavu? Hľadáte jedinečný priestor pre nezabudnuteľné okamihy. Ponúkame vám rozsiahle priestory okruhu, terasy, hotel, doplnené o slávnostnú výzdobu podľa vašich požiadaviek. Je pre nás samozrejmosťou, že varíme z čerstvých sezónnych surovín z našej produkcie a od miestnych dodávateľov.

Pre firmy - team building, kongres, školenie

Vydajte sa na exkluzívnu cestu výnimočného okruhu SLOVAKIA RING, kde spoznáte zákulisie rýchlych áut, motokár, off-roadu či vojenskej techniky. Ak ste milovníkmi zvierat, máte jedinečnú možnosť zažiť súkromnú prehliadku s komentovaným kŕmením v Malkia Parku. Pre spestrenie celodenného programu ponúkame občerstvenie či degustáciu vybraných druhov whisky, rumov a destilátov.

Kontakt

https://slovakiaring.sk/assets/images/svg/placeholder.svg
Peter Šimko
F&B Manager