Začínaš jazdiť, máš menšiu motorku značky HONDA a chceš sa s ňou zoznámiť v bezpečnom prostredí pod dohľadom skúseného inštruktora? Potom je pre teba ideálny náš úvodný skrátený kurz v rámci nového programu HONDA MOTORCYCLE SAFETY TRAINING. Kurz je určený výlučne pre majiteľov značky HONDA.

O kurze

Program tréningov HONDA MOTORCYCLE SAFETY TRAINING prebieha plošne po celej Európe. Pre majiteľov tejto legendárnej značky platí zvýhodnenie vo výške 50€ z ceny kurzu. Výsledná cena kurzu je tak 40€ s DPH, stačí ak do zľavového okienka uvedieš kód "MAMHONDU".

Priebeh kurzu

Cieľom kurzov je pripraviť začínajúcich motorkárov na nástrahy každodennej premávky. Skôr ako však motorkári vyrazia na cesty, prejdú si s inštruktorom správnu výbavu a oblečenie. V praxi si potom ukážu ako správne nastaviť a skontrolovať motorku pred jazdou. Samotná praktická stránka sa venuje hlavne správnemu posedu, zvládaniu motorky v nízkej rýchlosti, výjazdu a zjazdu z kopca, bezpečné nastupovanie a vystupovanie z motocykla a v neposlednom radi zvládanie základných krízových situácii – brzdeniu a vyhýbaniu sa náhodným prekážkam.

Untitled
Teoretická príprava

60 minút v učebni

Urceny pre
Praktický tréning

120 minút na cvičisku

Počas teoretickej prípravy účastníkom kurzu priblížime, čo všetko budú na cvičisku robiť:

  • Čo všetko má oblečené motocyklista
  • Základy správneho nastavenia motocykla, pneumatík a tlakov

Praktický tréning pozostáva z:

  • 30min správny posed a nastavenie motocykla, agilita s motocyklom, zvládanie jazdy aj pri nižších rýchlostiach - práca s telom
  • 45min zákruty – prejazd, výjazd, zjazd a zvládanie rôznych situácií, ktoré je potrebné vedieť, aby jazdca neprekvapili
  • 45.min. brzdenie, natrénovať si aj krízové brzdenie s ABS a bez ABS

Na kurz si vyhradzujeme právo pripustiť iba majiteľov značky HONDA!

Potrebuješ poradiť?

https://slovakiaring.sk/assets/images/svg/placeholder.svg
Lucia Bilková
Office Manager Centrum bezpečnej jazdy