DRIFT kings web 1000x500

Areál pretekárskeho okruhu SLOVAKIA RING v súvislosti s aktuálnou situáciou šírenia ochorenia COVID-19 a na základe nariadenia vlády SR a krízového štábu SR úplne zatvorený. Podujatie Drift Kings, ktoré sa malo konať 28.-29.3. je zrušené. Termín náhradného konania zatiaľ stanovený nie je a je v riešení s promotérom podujatia. Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti na nový termín. Bude vás informovať o ďalšom postupe podľa vývoja situácie na Slovensku v najbližších týždňoch.

Ďakujeme za pochopenie.

Tento medzinárodný drifterský seriál je pre slovenských fanúšikov dobre známy: pod predošlým názvom "King of Europe" navštívil náš okruh už niekoľkokrát. Králi "kontrolovaného šmyku" tentokrát otvoria našu motoristickú sezónu 2020. Seriál má za sebou 15-ročnú históriu a dohliada naňho aj pôvodný tvorca tejto disciplíny Japonec Keiichi Tsuchiya. Driftovanie má svoju silnú fanúšikovskú základňu a patrí k najrýchlejšie rastúcim disciplínam. Boduje sa všetko: presnosť jazdeckej línie, využívanie plynového pedála, dym spod pneumatík a ďalšie parametre, ktoré porotcovia hodnotia aj z telemetrie. Pre fanúšikov je to hlavne zážitok, ktorý obohatia paralelné súboje. Európska odnož Drift Kings začína tento rok práve u nás a neskôr pokračuje do Maďarska, Nemecka, Grécka a na Cyprus.

Predpredaj
Na mieste
10 € s DPH
15 € s DPH
Ceny sú uvedené s DPH. ZŤP, deti do 150 cm alebo do 12 rokov - zdarma. Sedenie voľné všetky tribúny. Parkovanie zadarmo.

Časový harmonogram

Média informácie

Akreditačný formulár pre podujatie Drift Kings sa vám zobrazí až po vyplnení registračného formulára na stránke https://slovakiaring.sk/sk/media-information
Uzávierka akreditácií: 20.3.2020

Akreditačné stredisko: Hlavná pokladňa (pod krytou tribúnou) 28. a 29.3. od 7:30 do 14:00
Tlačové stredisko:
Riadiaca veža 1. poschodie 28.-29.3 od 7:30 do 19:30

Galéria