IMG 0665

DEGUSTÁCIA VÍNA

DEGUSTÁCIA JEDINEČNÝCH SLOVENSKÝCH STREKOVSKÝCH VÍN JE ZAUJÍMAVÝ SPÔSOB, AKO SI SPESTRIŤ POBYT V NAŠOM HOTELI A POSTARAŤ SA O ZÁŽITKOVÝ VEČERNÝ PROGRAM.

Víno sa najlepšie vychutnáva v spoločnosti priateľov. Teraz si môžete objednať riadenú degustáciu vín s profesionálnym someliérom. Ponúkame 8 rôznych vín od najlepších západoslovenských vinárstiev - Kasnyik a Berta. Odborný výklad someliéra vám pomôže vyberať víno k jedlu, ale aj jedlo k vínu. Vítaný a odporúčaný doplnok je určite aj občerstvenie.

Vyberte si našu ponuku na degustáciu a zažite neopakovateľnú atmosféru rodinného vinárstva Kasnyik a vinárstva Berta.

 • Cena degustácie do 20 osôb 35 €
 • Cena degustácie nad 20 osôb 25€
IMG 1179

DEGUSTÁCIA PIVA - Sedem chutí piva Heineken

„Pivo nie je len svetlé a tmavé. Má tisícky chutí, ktoré zaraďujeme do siedmich kategórií.“

Na celom svete sa dnes vyrába až 40-tisíc rôznych druhov pív. Vyznať sa v tomto pestrom svete a vybrať si také pivo, ktoré ideálne ladí práve vám či konkrétnej príležitosti, nemusí byť vždy jednoduché. Preto sme vytvorili program Sedem chutí piva, ktorý sme spustili na jar v roku 2014. Populárny program pomáha pivárom lepšie sa zorientovať vo svete pivných chutí a správneho párovania s jedlom.

Program Sedem chutí piva vám pomôže lepšie zorientovať sa a povzbudí vás k ďalšiemu objavovaniu sveta pivných chutí, aby ste si vedeli vybrať také pivo, ktoré najlepšie vyhovuje vašim preferenciám, príležitostiam či vychutnávanému jedlu. Vychádza z rozsiahleho spotrebiteľského prieskumu, na základe ktorého pivári a odborníci zaradili pivá podľa chuti do siedmich kategórií: 1.sladké a ovocné pivá 2.ľahké pivá 3.mierne horké pivá 4.chmeľové a horké pivá 5.ťažké a korenisté pivá 6.sladové pivá s intenzívnou chuťou 7.tmavé a silné pivá

OCHUTNÁVKA 7 DRUHOV PÍV

 1. Desperádos alebo Radler
 2. Zlatý Bažant nealko 0,0%
 3. Heineken
 4. Zlatý Bažant 12%
 5. Pivné špeciály - Zlatý Bažant pšeničné
 6. Hurban Legend – IPA
 7. Pivné špeciály - Zlatý Bažant polotmavý pock
 • Cena degustácie do 20 osôb 25 €
 • Cena degustácie nad 20 osôb 18 €
Imgl0994 2

DEGUSTÁCIA RUMOV

Riadenou ochutnávkou rumov vás bude sprevádzať náš ambasádor Marek Hvoľka. Už počas štúdií rozvíjal svoj talent v barmanských či someliérskych kruhoch a absolvoval rôzne súťaže. Po ukončení školy sa rozhodol zúročiť svoje skúsenosti aj v zahraničí. Degustácia rumov je ideálnym spôsobom spoznávania pre všetkých, ktorí majú záujem a chuť dozvedieť sa viac o tomto čarovnom nápoji, o jeho histórii, pôvode, výrobe. Vychutnáte si exkluzívne prémiové rumy zo širokej oblasti Karibiku, domova najkvalitnejších rumov - Anacaona Grand Reserva, Embargo Aňejo Exquisito , Rebellion Spiced, Yellow Snake Grand Cru a iné.

 • Cena degustácie do 20 osôb 35 €
 • Cena degustácie nad 20 osôb 25 €