Exhibičná rely uzatvára nielen našu, ale aj slovenskú sezónu rely. U nás už síce nejde o body, no tucty jazdcov zo všemožných motoristických disciplín si tu radi merajú sily. K dispozícii im bude opäť zaujímavá, dlhá a spletitá trať, ktorú tvoria obslužné komunikácie okolo trate a samotná rýchlostná dráha.

Podujatie 11. KESKO MOBILE AUTO SHOW 2020, rovnako aj v tomto roku ukončí slovenskú oficiálnu sezónu automobilových športov. Na umelo vytvorených jedinečných tratiach, ktoré pokrývajú viac celý areál SLOVAKIA RINGU sa divákom predstavia súťažiaci z viacerých disciplín automobilového športu. Rallysti, kopciari, rallycrossári, autocrossári a všetci ostatní, ktorým koluje v žilách vysokooktánový benzín.

Či sa podarí sprístupniť podujatie aj pre divákov, je v tomto momente ešte otázne, viac nám napovie ďalší vývoj pandemickej situácie, ale aj záväzné nariadenia Vlády Slovenskej republiky v boji s pandémiou COVID-19.


Informácie pre jazdcov

Média

Médiá a fotografi - povinná akreditácia vopred cez link nižšie - po schválení akreditácie obdržíte inštrukcie na vstup a pohyb v areáli.