Sedenie na všetkých tribúnach je voľné. Aj keď väčšina trate je viditeľná voľným okom, neváhajte si pomôcť bežným binokulárnym ďalekohľadom. Ten vám pomôže odkryť mnohé detaily. Z verejného oznamovacieho systému je na každej z tribún počuteľný komentár hlásateľov, čo takisto dodá vášmu zážitku ďalší rozmer. Na tribúne je vždy lepšie sedieť v pršiplášti, ako s dáždnikom. Preteky sú samozrejme vhodné aj pre malých budúcich pretekárov, no nezabudnite na ochranu sluchu. Rev motorov môže byť dosť agresívny, ak ste blízko trate. V každom prípade sa oplatí sledovať predpoveď počasia. Vstup do paddocku je v cene každej vstupenky, určite stojí za to ho navštíviť. Počas podujatí sú v blízkosti tribún zabezpečené prenosné toalety a bufety.

Slovakia Ring Eurosport Drone Images JULY20180055 14

Hlavná tribúna A

Ak si nie ste istí dobrým počasím, vyberte si hlavnú tribúnu A. To je zatiaľ jediná krytá tribúna. Jej výhodou je prístup do paddocku, VIP a výhľad na boxovú uličku. Z hlavnej tribúny je viditeľnosť trate 70-90% a okrem toho sa nachádza najbližšie k štartovému roštu. Neexistuje nič krajšie, ako rev motorov pri štarte pretekov.

Kapacita 1100

DJI 0431

Montovaná tribúna B

MMontovaná tribúna B taktiež lemuje štartovú/cieľovú rovinku, leží v jej druhej polovici. Tu sa nachádza bod najvyššej rýchlosti na trati, nasleduje najtvrdšie brzdenie do T1. Tribúna B je tiež najväčšou, čo znamená aj najlepšiu atmosféru. Okrem cieľovej rovinky vidieť z tribúny B aj do vnútornej časti okruhu od 3. horizontu na komplex zákrut T10 až T12 až po 4. horizont. Čím vyššie bude vaše miesto, tým viac sa vám odkryjú aj zákruty 5, 6, 7 a 8.

Počas podujatí sa v jej tesnej blízkosti nachádzajú toalety a bufety.

Kapacita 2500

REN4022

Tribúna D

Hneď za T1 leží prírodná tribúna D. Kolízie po dramatickom štarte pretekov sa končia práve v štrku pred touto tribúnou. Z vyvýšeného návršia takisto vidieť zjazd z 3. horizontu k zákrute 10, kde často dochádza k predbiehacím manévrom. Tribúna D nemá pevné sedadlá, jedná sa o zatrávnený kopec. Doručujeme doniesť vlastné deky, podložky. Tribúna je prístupná iba počas podujatí, kedy sa tu nachádzajú toalety a v blízkosti je bufet.

Kapacita 1800

008 2

Sedadlová tribúna E

V zadnej časti okruhu sú ešte dve miesta pre divákov. Sedadlová tribúna E je možno tajným tromfom z pohľadu cena/výhľad. Okrem najdramatickejšej 2. zákruty a výjazdu na 2. horizont uvidíte vnútorné pole od T4 až po T9. Tribúna je prístupná iba počas podujatí, kedy sa tu nachádzajú toalety a v blízkosti je bufet. Tribúna je mostíkom prepojená s tribúnov F. Parkovať doporučujeme v zadnej časti parkoviska.

Kapacita 1200

REN6115

Tribúna F

Prírodná tribúna F je za 2. horizontom. Dramatické brzdenie do T3 po odľahčení na horizonte treba vidieť na vlastné oči. Pretekárov môžete sledovať až po T6, bonusom je zjazd zo 4. horizontu na plný plyn až po predposlednú zákrutu T13 a výjazd na cieľovú rovinku. Tribúna F nemá pevné sedadlá, jedná sa o zatrávnený kopec. Doručujeme doniesť vlastné deky, podložky. Je prístupná iba počas podujatí, kedy sa tu nachádzajú toalety a v blízkosti je bufet. Tribúna je mostíkom prepojená s tribúnov E. Parkovať doporučujeme v zadnej časti parkoviska.