Späť

Race Taxi na duo-poste F1 3 kolá

Race taxi na duo-poste Lola. 3 kolá na okruhu SLOVAKIA RING. Variant trate č. 4. Jedinečnosťou duo-postu je fakt, že sa jedná o pretekársky stroj vyrobený priamo fabrikou, z ktorého sa zachovali iba dva kusy. A jeden z nich Vám vyčarí úsmev práve na našom pretekárskom okruhu. Ako spolujazdec tak zažijete jazdu pravého pretekára F1. Vozidlo konštrukčne vychádza zo základov monopostu F1 na prahu milénia a je poháňaný motorom JUDD V8. Ostrý osemvalec s objemom 3.5l, výkonom 675 koní bol v tom čase nasadený do pretekov s tímami ako Benetton, Minardi či Williams. Manažment motora zabezpečuje riadiaca jednotka od výrobcu Zytec.

Cena: 1 190 €

Poukážku je možné využiť na 3 kolá race taxi na pretekárskom okruhu SLOVAKIA RING v Orechovej Potôni na duo-poste Lola.

Vaša poukážka zahŕňa školenie, zapožičanie výstroja / prilba, kukla/, poplatok za dráhu, poplatok za palivo i opotrebenie pneumatík. Platnosť je 12 mesiacov odo dňa zakúpenia. Poukážku si môžete uplatniť po individuálnej rezervácii na doleuvedených kontaktoch počas sezóny od apríla do októbra.

Poskytovateľ si vyhradzuje právo na zmeny termínov jázd a to napr. v týchto prípadoch: náhla zmena, zrušenie termínu zo strany okruhu, resp. vlastníka plochy, pri technickej chybe vozidla, pri nedostatočnej obsadenosti termínu, popr. veľmi nepriaznivého počasia, pričom sa ale jazdy normálne konajú aj za dažďa.

Nevyhnutnou podmienkou pre umožnenie Držiteľovi poukážky uskutočniť jazdu po dráhe je predloženie tejto /nevyčerpanej/ poukážky, dovŕšenie veku 18 rokov (15 rokov so súhlasom zákonného zástupcu) a písomné uzatvorenie Vyhlásenia účastníka akcie. Výškový limit: max. 190 cm. Váhový limit: max. 110 kg.

Poukážka sa čerpá jednorazovo. Poukážka sa nedá vymeniť za hotovosť. Poukážka je nevratná a nevymieňa sa. Nie je možné ani vydávanie v hotovosti z poukážky.

POSKYTOVATEĽ A REZERVÁCIE:

DRX Sport SK s.r.o.

Gorkého 3 811 01 Bratislava

Email: drxsportsk@gmail.com

Mobil: +421 911 120 045

Image
Elektronická darčeková poukážka