Rallycross 1000x500

Stredoeurópska trofej FIA v relykrose zvykla otvoriť našu motoristickú sezónu, tentokrát sa ukáže takmer na jej konci. Táto disciplína stále naberá na sile aj vďaka svetovému šampionátu FIA WRX. U nás predvedú skvelé divadlo najlepší domáci jazdci, a samozrejme jazdci okolitých krajín v autách viacerých tried. Trať tvorí kombinácia rýchlostnej asfaltovej dráhy a nespevneného povrchu - tzv. šotoliny. Súboje v štýle "nárazník o nárazník" nenechajú nikoho chladným.

Upozornenie!

Vzhľadom na aktuálnu situáciu ohľadom šírenia ochorenia COVID-19 a platné nariadenia nariadení vlády SR platia počas podujatia nasledujúce opatrenia:

Vstup na podujatie pre divákov je možný IBA na tribúnu B a pohybovať sa môžu iba vo vyhradenom priestore. Vstup do paddocku, na tribúnu A a priestorov reštaurácie RING je pre divákov neprístupný. Vstupenky sa budú predávať iba online, predpredaj začne v októbri. Víkendový lístok 10€.

Vstup do paddocku a tribúnu A je možný iba pre prihlásených jazdcov a ich registrovaný sprievod. Každému účastníkovi bude pri vstupe zmeraná teplota a vyplnené čestné prehlásenie.

Médiá a fotografi - povinná akreditácia vopred cez link nižšie - po schválení akreditácie obdržíte inštrukcie na vstup a pohyb v areáli.

Informácie pre jazdcov

Média