Veľké finále MAŤO HOMOLA TOUR 2014 už v sobotu v Bratislave

Už v sobotu 22. marca 2014 sa v nákupnom centre Avion Shopping Park v Bratislave dozvieme, kto sa bude celý mesiac voziť na krásnom novom BMW.

Môže to byť ktokoľvek, stačí málo: zajazdiť na simulátore RRS najlepší čas na jedno kolo na okruhu Slovakia Ring na BMW 320si WTCC vo farbách tímu Homola Motorsport. Zatiaľ má najbližšie k peknej výhre Dennis Zeťák z Popradu. Podarilo sa mu dosiahnuť výborný čas 1:26,110 min, a týmto svojim výkonom aj motivoval Maťa Homolu k osobnému rekordu 1:25,767.

V Bratislave však môže byť všetko inak. Okrem už známeho (súťažného) simulátora prinesie spoločnosť Real Racing Sim do Avionu úplne nový panoramatický RRS simulátor poslednej generácie, ktorý bude mať v Bratislave svetovú premiéru. Taktiež nás prídu navštíviť viacerí prominentní hostia, na ktorých sa môžete tešiť. Dokonca aktuálna MISS MEDIA 2014 – Simona Kollárová nás príde pozrieť, posadí sa za simulátor a vyskúša si, ako sa jazdí na BMW 320si WTCC na Slovakia Ringu.

Do Bratislavy navyše plánujú prísť aj víťazi niektorých predchádzajúcich kôl, ktorí prijali hodenú rukavicu Dennisa Zeťáka. Richard Dzurech zo Žiliny už avizoval vylepšenie svojho času. Prvá trojka z bratislavského kola sa môže tešiť na pekné ceny od BMW, Skicentrum Mraznica Hnilčík, Slovakia Ring, Molpir & Funtoro a Homola s.r.o.

V sobotu od 9:00 do 21:00 si v bratislavskom Avione prídu na svoje milovníci rýchlosti, pretekárskych áut a krásnych hostesiek. Tím Homola Motorsport so svojimi partnermi BECEP a Nadáciou Allianz myslia aj na najmenších pretekárov, pre ktorých bude pripravená mini škôlka bezpečnej jazdy.

Vicemajster Európy v pretekoch cestovných automobilov FIA ETCC 2013, Maťo Homola, sa na vás teší, príďte ho pozdraviť už v túto sobotu do OC Avion v Bratislave.