Veľká cena SR aj pre divákov!

OMV MaxxMotion Veľká cena SR preteky automobilov na okruhu: prípravy na vrcholné podujatie motoristického leta sú v plnom prúde. Víkendový program je nabitý od rána do večera. Vstupenky sú už v predaji, hoci s istými obmedzeniami pre divákov.

COVID-19 opatrenia

V poradí už jedenásty ročník Veľkej ceny SR sa nezadržateľne blíži. Podľa existujúcich nariadení a odporúčaní vlády SR k zamedzeniu šírenia ochorenia COVID-19, pristúpil areál pretekárskeho okruhu ku viacerým preventívnym opatreniam. Vstupenky zakúpené cez online predaj ako aj na mieste, budú platiť len na konkrétnu tribúnu. Otvorené budú tribúny A, B a D, pričom kapacita sedadlových tribún bude znížená na polovicu. Prechod na iné tribúny alebo vstup na paddock tentokrát možný nebude. Zdravie účastníkov, návštevníkov a divákov je prvoradé, preto sa nebude konať ani obľúbená autogramiáda či fotenie s pretekármi.

Pre divákov, ktorí na podujatie z rôznych dôvodov nebudú môcť prísť je plánovaný aj živý TV prenos vybraných pretekov na sociálnych sieťach.

Sprievodné atrakcie

Otvorené a prístupné pre verejnosť budú naďalej Vojenské múzeum, obľúbený zvierací Malkia Park, motokárové centrum ako aj Centrum bezpečnej jazdy. V novom motokárovom centre nájdete tie najrýchlejšie motokáry pre širokú verejnosť a najdlhšiu pretekársku dráhu na Slovensku, homologizovanú svetovou licenciou CIK-FIA. Jazdiť na motokárach môže prakticky každý - aj deti od 7 rokov. Rezervácie vopred nie sú nutné, stačí prísť priamo do centra.

V Centre bezpečnej jazdy čakajú na návštevníkov nové modely Hyundai, ktoré si môžete bezplatne vyskúšať priamo na škole šmyku. Nájdete tu aj obľúbený simulátor prevrátenia vozidla.

Vojenské múzeum láka návštevníkov svojou historickou technikou. Na obdiv sú tu vystavené rôzne modely tankov, bojových obrnených transportérov, vrtuľníkov, diel, húfnic či dokonca stíhačky.

Otvorené budú aj všetky stravovacie zariadenia – reštaurácia RING pri paddocku, hotelová reštaurácia, bufety v okolí tribún, bistrá v motokárovom centre či Malkia Parku.

V celom areáli SLOVAKIA RING platia naďalej prísne hygienické opatrenia. Tie sa týkajú nosenia ochranných rúšok v interiéri, dezinfekcie rúk, dodržiavania minimálnych odstupov, ako aj zvýšenej frekvencii čistenia spoločných priestorov.

Žiadame všetkých návštevníkov o dodržiavanie týchto nariadení ako aj o zodpovedné správanie sa a ohľaduplnosť voči ostatným.

Okruh SLOVAKIA RING sa už teraz teší na vašu návštevu počas prvého skutočne veľkého podujatia OMV MaxxMotion Veľká cena SR (21.-23. augusta 2020).

Vstupenky a viac info https://slovakiaring.sk/sk/omv-maxxmotion-velka-cena-sr-2020