Registrácia na KESKOMOBILE AUTO SHOW 2018 v plnom prúde.

Už iba necelý mesiac ostáva do štartu posledného slovenského podujatia automobilového športu, KESKOMOBILE AUTO SHOW 2018. Exhibičná rely, ktorá odštartuje v dňoch 2. – 3.11.2018 na SLOVAKIA RINGU má za sebou prvú vlnu prihlasovaní a registrácia ďalších posádok je v plnom prúde.

Na minuloročné podujatie sa prihlásilo vyše 90 posádok a podobný počet očakávame aj tento rok. Zvýhodnené štartovné na prihlasovania už síce vypršalo, avšak prihlasovanie na podujatie prebieha až do 1.11.2018. Vyzývame preto všetky posádky, aby si registráciu nenechávali na poslednú chvíľu a spravili tak čím skôr. Uľahčia nám tak celkový administratívny proces príprav podujatia, ako aj technického zabezpečenia.

Podujatie KESKOMOBILE AUTO SHOW 2018 štartuje v dňoch 2. – 3.11.2018 ako voľné podujatie zaradené do seriálu FIA Zóna strednej Európy, čo znamená, že prihlásiť sa môžu súťažiaci zo všetkých európskych krajín, čiže Albánska, Rakúska, Bosny a Hercegoviny, Chorvátska, Českej republiky, Maďarska, Talianska, Kosova, Macedónie, Poľska, Srbska, Slovenska a Slovinska.