Prihlasovanie na OMV MAXXMOTION RALLY spustené

RALLY LOGO SRA 22

Orechová Potôň, 3. február 2021 - Rovnako ako v minulom roku, aj teraz seriál Majstrovstiev Slovenska v rely 2022 rozbehne podujatie na pretekárskom okruhu SLOVAKIA RING.

V posledných rokoch si priaznivci motoristických športov určite všimli, že na pretekárskom okruhu SLOVAKIA RING si svoje miesto našla aj rely disciplína. Inak tomu nebude ani teraz, keď práve tu odštartuje seriál Majstrovstiev Slovenska v rely 2022. Organizátor zverejnením Zvláštnych ustanovení spustil aj prihlasovanie na podujatie 3.OMV MaxxMotion Rally SLOVAKIA RING 2022.

V rámci podujatia sa bude konať tiež dvojetapová súťaž, na ktorej budú súťažné posádky bojovať o poriadny prídel bodov v rámci slovenských rely majstrovstiev, slovenských rely majstrovstiev historických automobilov a chýbať nebude ani seriál SRP. Po novom sa predstavia aj účastníci kategórií RRP a RL.

Keďže celý svet neustále bojuje s pokračujúcou pandémiou, pričom výnimkou nie je ani Slovensko, súťaž sa opäť bude konať za bránami pretekárskeho okruhu SLOVAKIA RING. Tunajšie trate nie sú síce klasické relystické, sú síce umelo vytvorené, samotní jazdci ich však po skúsenostiach z minulosti zaraďujú medzi poriadne ťažké. Mnohých z nich totiž už dokázali v rámci predchádzajúcich ročníkov poriadne potrápiť.

Zvláštne ustanovenia k podujatiu 3.OMV MaxxMotion Rally SLOVAKIA RING 2022, ktoré sa uskutoční v dňoch 17. – 20.3.2022 nájdete na web stránke organizátora www.slovakiaring.sk a prihlášku, ako aj priebežne aktualizovaný zoznam prihlásených na adrese: http://www.sams-asn.sk/prihlaska3.php.


Miroslav Majláth

predseda organizačného výboru

3. OMV MaxxMotion Rally SLOVAKIA RING 2022

Dokumenty na stiahnutie