Pretekárske ťahače po prvýkrát na SLOVAKIA RINGU!

TRUCK ARÉNA – to je fascinujúci svet ťahačov, po prvýkrát na okruhu SLOVAKIA RING pri Orechovej Potôni. Po 15 rokoch mení obľúbené podujatie organizátora, ale aj lokalitu. Náš jediný permanentný autodrom prinesie zážitkovú „jazdu“ plnú špičkových ťahačov v dňoch 29.-31. júla.

Súčasťou veľkej šou budú aj exhibičné preteky v podaní tých najpovolanejších: pretekárske ťahače s výkonom presahujúcim 1000 konských síl osedlajú vedúci pretekár európskeho šampionátu ťahačov Čech Adam Lacko a jeho tímový kolega Jiří Forman (tím Buggyra International Racing). České duo doplní tretí, slovenský jazdec – Patrik Nemec, známy z automobilových Veľkých cien SR, či Volkswagen Castrol Cup a Octavia Cup. Duel dvoch najlepších z tejto trojice zažijú diváci v sobotu 30. júla a rovnako v nedeľu 31. júla. Návštevníci podujatia si v zákulisí – paddocku obzrú tiež zázemie tohto tímu Majstrovstiev Európy. Okrem toho ich tu čaká výber tých najzaujímavejších ťahačov.

Ťahákom bude určite aj spanilá jazda ťahačov po okruhu či jeho širšom okolí.

Vo večerných hodinách sa potom návštevníci môžu zabaviť počas hudobných vystúpení známych kapiel či bohatého sprievodného programu.

Vstupenky na Truck Arénu sú už v predpredaji: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=22290

Ďalšie informácie nájdete na: www.truckarena.sk