Podporme Maťa Homolu na ceste do WTCC!

„Verte mi, videl som už množstvo pretekárov a Maťo Homola je výnimočný talent, ktorý má obrovský potenciál byť medzinárodnou hviezdou Majstrovstiev sveta WTCC.“
Yves Matton, General Manager Citroen Racing

Maťo Homola je už vo svojich 20-tich rokoch jedným z najúspešnejších automobilových pretekárov u nás a môže byť vôbec prvým pretekárom zo Slovenska, ktorý bude jazdiť Majstrovstvá sveta cestovných automobilov pod značkou FIA.

Na začiatku septembra absolvoval Maťo Homola úspešné testy v sedačke Chevroletu Cruze WTCC TC1 na okruhu Catalunya pri Barcelone, kde bol obrovským prekvapením, keď bol suverénne najrýchlejší, čo mu opäť o čosi viac priblížilo dvere do svetového šampionátu.

Viacerí šéfovia tímov podrobne sledovali jeho jazdecké napredovanie a predpovedajú mu svetlú budúcnosť. Podporu Maťovi na ceste do WTCC vyslovili už aj vedúce osobnosti WTCC, Eurosportu , Chevroletu RML a Citroënu.

Maťo Homola je už dvojnásobným Vicemajstrom v európskom šampionáte v pretekoch cestovných automobilov FIA ETCC a preto ďalším logickým krokom v jeho kariére je práve účasť v Majstrovstvách sveta cestovných automobilov.

Štart vo FIA WTCC, ktoré počas 12 pretekov budúceho roka zavíta na 4 kontinenty vrátane nášho Slovakia Ringu je však finančne náročný. Poskladať rozpočet si vyžaduje veľa práce a silnú fanúšikovskú základňu, ktorá presvedčí potenciálnych sponzorov.

Teraz je tu čas pre všetkých podporovateľov Maťa Homolu či slovenského motoršportu. Pomôžme dostať prvého Slováka do Majstrovstiev sveta! Stačí málo, dať Like na fanstránke Maťa Homolu na Facebooku. Za každých 10 tisíc Likeov splní Maťo nejakú bláznivú výzvu a natočí z nej video pre Vás. Ak by sa mu podarilo získať ďalších 100 tisíc fanúšikov, bol by už dnes tretím najpopulárnejším jazdcom WTCC.

Link fanstránky Maťa Homolu na FB:
https://www.facebook.com/homolamotorsport

Homola Motorsport