Najväčší cyklomaratón na SLOVAKIA RINGU s novou triedou

Autodróm SLOVAKIA RING organizuje každoročne najväčší cyklomaratón na Slovensku a najbližší ročník predstaví tiež samostatnú kategóriu pre jednotlivcov.

Podujatie 24h SLOVAKIA RING Cycling Race je zapísané v budúcoročnom kalendári na 26. a 27. jún. Pravidelne sa ho zúčastňujú jednotlivci a 2, 4, 6 až 8-členné tímy, pričom rekordy presahujú 900 najazdených kilometrov za 24 hodín.

Preteky sú vypísané pre amatérske aj profesionálne tímy. Práve ďalšie júnové podujatie otvára novú kategóriu pre jednotlivcov: tí sa môžu zúčastniť samostatne hodnotených 12-hodinových pretekov.

Registrácia sa začína už 21. decembra a posledné prihlášky prijíma organizátor 25. júna 2019. Prihlasovací formulár nájdete v spomínaný decembrový termín na webe www.slovakiaring.sk, ako aj na 24hod.sportsoft.cz.

Tohtoročné júnové preteky na 5922-metrovej trati absolvovalo až 366 cyklistov a šesťčlenný mužský tím Bratanci zvíťazil s počtom 964,96 odjazdených kilometrov. 24h SLOVAKIA RING Cycling Race organizuje okruh SLOVAKIA RING v spolupráci so spoločnosťou OZ VRCHY SK a s podporou Slovenského zväzu cyklistiky.