MAŤO HOMOLA TOUR 2014 v Poprade s novým lídrom

Team Homola Motorsport všetkým návštevníkom počas celého dňa prezentoval pretekárske ambície jedného z najtalentovanejších slovenských pretekárov v súčasnosti, Maťa Homolu, a jeho reklamných partnerov. A keďže je z Popradu do Orechovej Potône, kde je postavený jediný slovenský okruh, dosť ďaleko, tak Maťo so svojim tímom priviezol Slovakia Ring do Popradu – prostredníctvom simulátora RRS (Real Racing Sim).

MAŤO HOMOLA TOUR 2014 sa slušne rozbehla a pretekársky adepti sa starostlivo pripravujú na každú zastávku. Darmo, motivácia získať novučičké BMW na jeden mesiac je silná. Na internete Maťo Homola zaznamenal výzvu Dennisa Zeťáka, ktorý si trúfal prekonať nielen najlepší čas z Banskej Bystrice, ale dokonca aj Maťov referenčný zápis! To, že to neboli len slová do vetra potvrdil Dennis už pri prvej jazde, v ktorej na Slovakia Ringu (variant 1) dosiahol čas okolo 1:30 min. Po ďalších troch pokusoch sa stal suverénne najrýchlejším jazdcom v súťaži MAŤO HOMOLA TOUR 2014 s najrýchlejším časom 1:26,110 min, ktorým ovládol popradský Max.

Na ďalších dvoch miestach sa umiestnila rodinná formácia Iždinských – na 2. mieste Jozef (1:28,004) a na treťom Ivan (1:28,832). Prví traja získali kalendár Maťa Homolu na rok 2014 a hodnotné ceny od našich partnerov – BMW, Skicentrum Mraznica Hnilčík, Slovakia Ring, Molpir & Funtoro a Homola s.r.o.

Do Popradu sa prišli ukázať aj mladé talenty. Len 11-ročný Danko sa dostal do najlepšej desiatky! Tí naozaj najmenší sa zasa mohli niečomu priučiť v miniškole bezpečnej premávky s pomocou BECEP a Allianz – Slovenská poisťovňa.

MAŤO HOMOLA TOUR 2014 vyvrcholí finálovým kolom 22. marca v bratislavskom Avione (od 9:00 do 21:00), a ako sa na správne finále patrí, pripravujeme mnoho prekvapení. Dennis Zeťák prekonal banskobystrický čas o viac ako štvrť sekundy a je najbližšie k tomu, aby sa celý mesiac vozil na krásnom BMW.

Podarí sa niekomu zosadiť ho z trónu v Bratislave? Príďte sa presvedčiť na vlastné oči. Srdečne vás pozývame.

Homola Motorsport