KESKO MOBILE AUTO SHOW 2022 zverejnilo Zvláštne ustanovenia

29.9.2022 - Posledným podujatím sezóny v rámci Slovenskej asociácie motoristického športu už tradične býva Auto Show na Slovakia Ringu a inak tomu nebude ani v tomto roku.

Zábava spojená so športom, ale aj súboj s časom, posedenie s priateľmi, či tímovými partnermi, ale aj množstvo súťažiacich a najnovšia rally technika. To všetko budú mať možnosť sledovať fanúšikovia automobilového športu v dňoch 4. – 5.11.2022 v rámci podujatia KESKO MOBILE AUTO SHOW 2022 na SLOVAKIA RINGU.

Podujatie AUTO SHOW fanúšikom motoristického športu netreba asi nikomu dvakrát predstavovať. Všetci totiž už z minulosti vedia, že na umelo vytvorených tratiach, ktoré pokrývajú podstatnú časť areálu SLOVAKIA RING sa divákom predstavia súťažiaci z viacerých disciplín automobilového športu. Rallysti, kopciari, rallycrossári, autocrossári a všetci ostatní, ktorým koluje v žilách vysokooktánový benzín. Diváci, ktorí zavítajú na podujatie KESKO MOBILE AUTO SHOW 2022 konajúce sa v areáli SLOVAKIA RINGU v dňoch 4. – 5.11.2022 budú mať možnosť sledovať svojich pretekárskych „hrdinov“ nielen z pohodlia krytej tribúny, ale aj sa s nimi v pretekárskom depe pozhovárať, urobiť si s nimi svoje „osobné“ selfie, či poriadne zblízka si obzrieť techniku, ktorá sa im inokedy iba mihne pred očami.

Aby však podujatie mohlo vôbec odštartovať a fungovalo bez akýchkoľvek problémov, musí mať pevne stanovené pravidlá spísané v Zvláštnych ustanoveniach. To samozrejme platí aj pre KESKO MOBILE AUTO SHOW 2022. Zvláštne ustanovenia nájdete zverejnené na stránke organizátora, čiže www.slovakiaring.sk, ale aj na stránke http://www.sams-asn.sk/. Spoločne so Zvláštnymi ustanoveniami bolo spustené aj prihlasovanie súťažiacich na toto podujatie. Prihlášku ako aj zoznam prihlásených si môžete pozrieť na stránke http://www.sams-asn.sk/prihlaska3.php

Záverom ešte raz pripomíname, že podujatie KESKO MOBILE AUTO SHOW 2022 štartuje v dňoch 4. – 5.11.2022 v areáli pretekárskeho okruhu SLOVAKIA RING v Orechovej Potôni.

Miro Majláth
Predseda organizačného výboru
KESKO MOBILE Auto Show 2022