Exkluzívne podujatie pre zákazníkov značky Hyundai

Orechová Potôň, 26.7.2022 – Veľa skvelých zážitkov a vynikajúcu priateľskú atmosféru prinieslo podujatie Môj deň s Hyundai 2022, ktoré sa konalo v nedeľu 24. júla 2022 v areáli SLOVAKIA RING v Orechovej Potôni. Exkluzívnej akcie, ktorú pripravilo slovenské zastúpenie značky Hyundai v spolupráci so svojimi partnermi a s majiteľmi a fanúšikmi z Hyundai Klub Slovensko, sa zúčastnilo vyše 150 zákazníkov zo všetkých kútov Slovenska na viac ako 80 vozidlách značky Hyundai.

Bohatý program a race taxi s Maťom Homolom

Hyundai Slovensko spolu so svojimi partnermi pripravili pre majiteľov vozidiel Hyundai množstvo atrakcií a zážitkových aktivít. Voľnú jazdu na pretekárskom okruhu využili vlastníci viac ako troch desiatok výkonných vozidiel N. Po trati sa premávali modely i20 N aj i30 N, ale jedinečnú šancu zajazdiť si na okruhu dostali aj majitelia bežných vozidiel ako i20, i30, Tucson či Santa Fe.

Obrovským lákadlom bolo Centrum bezpečnej jazdy, ktoré doslova praskalo vo švíkoch. Pod odborným dohľadom inštruktorov si ľudia vyskúšali reakcie áut v krízových situáciách a učili sa, ako ich zvládnuť v reálnej premávke. Zábavu z inej perspektívy ponúkli motokáry v SLOVAK KARTING CENTRE, na ktorých sa zabávali nielen dospelí, ale aj deti.

Poriadnu dávku adrenalínu prinieslo race taxi. Vyžrebovaní šťastlivci mali možnosť zajazdiť si na okruhu na modeli Kona N a získať cenné rady od profesionálneho inštruktora. Ostrú jazdu a nezabudnuteľný zážitok však poskytol najmä pretekár Maťo Homola, ktorý hosťom doprial ostré kolá.

Zákazníci Hyundai si počas celého podujatia Môj deň s Hyundai vychutnávali skvelé jedlo, nápoje a debatu v priateľskej atmosfére vo VIP zóne. Príjemnou bodkou za celým dňom plným vzrušujúcich aktivít a zábavy bola tombola, z ktorej si sympatický manželský pár zo Zvolena odniesol hlavnú cenu – poukaz na model Santa Fe na celý týždeň s plnou nádržou.

Zdroj fotiek a textu: Hyundai Slovensko