AUTO SHOW 2021 aj s účasťou ministra obrany SR

AUTOSHOW FB 850x314

Orechová Potôň, 2.11.2021 - Štart 12. KESKO MOBILE AUTO SHOW 2021 sa nezadržateľne blíži. Zoznam štartujúcich sa postupne zapĺňa, pričom prezrádza aj zaujímavé mená.

V rámci Auto Show na Slovakia Ringu, ktoré už tradične uzatvára sezónu automobilových športov na Slovensku, sme už v minulosti mali možnosť sledovať množstvo známych tvárí nielen z radov športovcov, ale aj slovenského show biznisu. Nikdy však medzi nimi neboli politici, či členovia Vlády SR. Teraz bude všetko inak, pričom v úlohe spolujazdca sa predstaví Minister obrany Slovenskej republiky Jaroslav Naď. Jazdcom, ktorý sa mu o tento nevšedný zážitok postará je Marek Špavelko reprezentujúci slovenský L Racing Team. Ich spoločným športovým náradím bude Ford Fiesta R5 MK2 aktuálneho maďarského rally majstra.

„S pánom ministrom sa poznáme roky. Viackrát sme mali diskusiu o rally súťažiach, pričom on sám povedal, že by si to rád niekedy vyskúšal. Slovo dalo slovo a mňa napadlo, že v rámci Auto Show by sa to mohlo podariť,“ vysvetlil ako prišlo k dohode Marek Špavelko.

Samotného štartu v rámci 12. KESKO MOBILE AUTO SHOW 2021 sa už určite nevie dočkať ani pán minister Jaroslav Naď: „Som veľký fanúšik športu a výnimkou nie je ani automobilový. Vážim si pozvanie a zároveň mám veľký rešpekt. Viem ale, že som v rukách profesionála. Veľmi sa teším a ďakujem Marekovi za príležitosť, bude to pre mňa veľký zážitok.“

Podujatie 12. KESKO MOBILE AUTO SHOW 2021 odštartuje v dňoch 12. – 13.11.2021 v areáli nášho jediného profesionálneho pretekárskeho okruhu SLOVAKIA RING. Viac informácií nájdete na web stránke organizátora: https://slovakiaring.sk/sk/auto-show-slovakia-ring-2021. Priebežne aktualizovaný zoznam prihlásených ako aj samotnú prihlášku na podujatie nájdete na: http://www.sams-asn.sk/prihlaska3.php.

Zároveň si dovoľujeme upozorniť súťažiacich, že uzávierka prihlášok na 12. KESKO MOBILE AUTO SHOW 2021 končí dňa 9.11.2021 presne o polnoci.

Miro Majláth
predseda organizačného výboru
12. KESKO MOBILE AUTO SHOW 2021