Penzión MALKIA*** je situovaný južne od autodromu Slovakia Ring a v tesnej blízkosti Malkia Parku - ktorým prvoradým cieľom je záchrana zvierat z Cirkusov. Nájdete tu množstvo šeliem a vzácnych zvierat, ktorým je MALKIA park tým najlepším útočiskom v zajatí. V Penzióne MALKIA máte jedinečnú možnosť zažiť atmosféru blízkosti týchto zvierat, čo bude pre vaše deti určite nezabudnuteľný zážitok. Okrem toho môžete využiť služby Hotela Ring a zúčastniť sa na podujatiach Slovakia Ringu alebo absolvovať kurzy a školenia v Centre Bezpečnej jazdy, ktoré sú v blízkosti areálu.

Spojte relax so zábavou, zažite neobmedzenú rýchlosť na Slovakia Ringu a objavte čaro prírody a prebúdzajúcich sa zvierat v MALKIA Parku. Na dvoch poschodiach nájdete ubytovanie v moderne a priestranne zariadených izbách a apartmánoch, s celkovou kapacitou 18 osôb. Jedinečný MALKIA Park a veľké dvojposchodové Bistro MALKIA s vonkajšou terasou s výhľadom na okruh, kde môžete usporiadať originálne rodinné oslavy, stretnutia alebo netradičné firemné eventy. K dispozícii je bezplatné WiFi a parkovanie na uzavretom parkovisku hneď pred penziónom. Máte možnosť využiť stravovacie služby a služby wellness v Hoteli Ring.

Váš pobyt vieme prispôsobiť vašim očakávaniam a želaniam, ale hlavne máte možnosť zažiť blízkosť divých a vzácnych zvierat počas celého dňa, vidieť ich prebúdzať sa, byť pri ich kŕmení a sledovať ich denné rituály..


Kontakt
Mobil:
+421 917 193 643
E-mail:
recepcia@hotelring.sk