NEMÁŠ ČAS ALEBO SA NERÁD PRISPÔSOBUJEŠ INÝM? NERÁD JAZDÍŠ V SKUPINE, ČI CHCEŠ INŠTRUKTORA LEN PRE SEBA? MÁME PRE TEBA RIEŠENIE.

Popis kurzu

"AUTO INDIVIDUAL je kurz určený pre ľudí, ktorí si vyžadujú individuálny prístup. Inštruktor sa prispôsobuje požiadavkám, času a potrebám klienta."

Môžeš si zvoliť hociktorý kurz z našej ponuky, alebo si nakombinovať a „vyrobiť“ svoj vlastný kurz na mieru po dohode s naším inštruktorom. Jazdíš na vlastnom vozidle, v prípade záujmu a potreby aj na niektorom prenajatom od nás.

Celková dĺžka trvania kurzu závisí od potreby, náročnosti a Tvojej kondičnej zdatnosti. Nepresahuje však spravidla 8h/deň.

Cieľ kurzu

Vylepšenie celkových jazdných zručností účastníka a zvládnutie krízových situácií. Celkové spoznanie seba a svojho auta v maximálnej miere a osobnom kontakte s inštruktorom.

V rámci kurzu sa poskytuje aj pitný režim a drobné občerstvenie.

Rav1
Krízové brzdenie

Zabrzdenie na najkratšej dráhe pri rozdielnych povrchoch

Rav2
Vyhýbanie sa

Vyhnutie sa náhodným prekážkam

Rav3
Nedotáčavý šmyk

Šmyk predných kolies

Rav4
Pretáčavý šmyk

Šmyk zadných kolies

Ora
Trvanie kurzu

8h (max)

Untitled
Teoretická príprava

po dohode

Untitle2d
Prestávka

po dohode

Untit4led
Praktický tréning

po dohode

Ako sa prihlásiť na kurz?

Kontaktujte nás ideálne pred zakúpením online poukážky telefonicky alebo emailom, kde si spolu prejdeme vaše očakávania, rozsah, typ kurzu a zároveň aj vhodný termín. Platnosť poukážky je 1 rok od zakúpenia, kurzy organizujeme celoročne.

Pripravení na kurz?

Potrebuješ poradiť?

https://slovakiaring.sk/assets/images/svg/placeholder.svg
Lucia Bilková
Office Manager Centrum bezpečnej jazdy

Galéria