REN2480

Czech Drift Series (14-15. október) sú Majstrovstvá Česka, Slovenska a strednej Európy (FIA CEZ) v disciplíne kontrolovaného šmyku (driftovania). U nás sa šampionát predstaví po druhýkrát v aktuálnej sezóne. Czech Drift Series ku nám zavíta 14. a 15. októbra. Drift má svoj pôvod v Japonsku a odtiaľ pochádzajú aj základné pravidlá hodnotenia pretekov. Hodnotia sa: rýchlosť a uhol driftu, blízkosť k vrcholu zákrut (apexy), vytváranie tlaku na súpera v tandemovej jazde, schopnosť adaptácie na jazdu súpera, napojovanie jednotlivých driftov počas jednej jazdy a celkový dojem z ovládania vozidla - všetko vizuálne, ale aj pomocou telemetrie. K tomu sa pridáva samozrejme aj hodnotenie množstva dymu spod pneumatík.

Jesenné podujatia prebehne v dvoch kolách - piatok a sobotu, program oboch dní je viac-menej totožný a dostupný nižšie. Vo štvrtok 13.10 od 10h - 17h budú prebiehať platené tréningy, vstup na A tribúnu je voľný.

Podujatie bude vysielané live na YouTube a FB SLOVAKIA RING.

Dokumenty na stiahnutie

Diváci a tribúny

Diváci majú vstup povolený bez obmedzení po zakúpení vstupenky, sedenie je voľné bez číslovania, otvorené budú tribúny A a B ako aj paddock.

Náhľad areálu ako aj jednotlivých tribún nájdete tu: https://360.slovakiaring.sk/


Ceny vstupeniek

  • dospelý: piatok 10€, sobota: 10€, piatok + sobota: 15€
  • deti do 150cm: zdarma
  • seniori nad 65 rokov, ZŤP a doprovod: zdarma

Vstupenky platia na obe otvorené tribúny aj paddock.

Vstupenky si môžete zakúpiť v deň podujatia v hlavnej pokladni pri vstupe na tribúnu A a reštaurácii RING.

Mapy tratí

Médiá

Pre účasť zástupcov relevantných médií a fotografov je nutné schválenie akreditácie promotérom. Viac informácií, registráciu a žiadosti nájdete tu: https://drifting.cz/pro-novina...

Kontakt na promotéra

Potrebujete poradiť?

SRA WWW Race off
RACE OFFICE
Jazdy pre verejnosť SLOVAKIA RING