AUTOSHOW2021 A4q final

Exhibičná rely

12.–13. november 2021

Koniec roka už zvyčajne patrí exhibičnej súťaži AUTO SHOW. Pravidelne sa tu stretnú najlepší jazdci a tímy Slovenska, ale aj okolitých krajín, naprieč všetkých disciplín od rely, kopcov, po okruhy. Podobne, ako úvodná rely sezóny, aj Auto Show ponúkne trať zo spleti obslužných komunikácií a rýchlostnej dráhy.

Mapy tratí

médiá

Preberanie registrovaných akreditácií prebehne v Race Office miestnosti na prízemí riadiacej veže. Médiá centrum bude k dispozícii vo VIP priestoroch na 1.poschodí vedľa hlavnej tribúny.

COVID 19 protokol: režim OTP

Podujatie sa bude konať v režime OTP. To platí pre VŠETKÝCH účastníkov podujatia - organizátora, tímy aj médiá. Diváci sú tentokrát z podujatia vylúčení. Pred vstupom do areálu je nutné sa preukázať niektorým z dokladov:

  • negatívny výsledok RT-PCR alebo LAMP testu na ochorenie Covid-19 nie starší ako 72h alebo AG test nie starší ako 48h
  • doklad o zaočkovaní druhou dávkou vakcíny s uplynutím viac ako 14 dní od podania druhej dávky ale nie viac ako 12 mesiacov (pri dvojdávkovej schéme vakcinácie)
  • doklad o zaočkovaní prvou dávkou vakcíny s uplynutím viac ako 21 dní ale nie viac ako 12 mesiacov (pri jednodávkovej schéme vakcinácie)
  • doklad o zaočkovaní prvej dávky vakcíny s uplynutím viac ako 14 dní a nie viac ako 12 mesiacov pokiaľ bola vakcína podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia Covid-19
  • doklad o prekonaní ochorenia Covid-19 nie starší ako 180 dní

Kontrola Covid-19 protokolu prebieha štvrtok 16h -20h a piatok od 8h - 18h na hlavnej pokladni pri reštaurácii. BEZ VYPLNENIA REGISTRÁCIE A COVID-19 PROTOKOLU NEBUDE UMOŽNENÝ VSTUP DO AREÁLU!