Vitajte v prvom profesionálnom CENTRE BEZPEČNEJ JAZDY na Slovensku. Centrum prevádzkujeme už od roku 2010 a ročne preškolíme tisíce vodičov rôznych vekových kategórii. Ponúkame kurzy na autách, motorkách, skútroch, autobusoch, nákladných vozidlách či inej špeciálnej technike. Zlepšíme vaše vodičské schopnosti a zručnosti, ale HLAVNE vás naučíme OVLÁDAŤ vaše vozidlo/motorku, zvlášť v krízových situáciách. Spoznáte tak limity seba a svojho vozidla/motorky a získate potrebnú istotu. Pohodlne sa usaďte, zapnite bezpečnostné pásy a prezrite si nižšie našu ponuku.

Ako súčasť areálu pretekárskeho okruhu SLOVAKIA RING je naše zariadenie jediným svojho druhu na Slovensku. Stredisko je otvorené celoročne a v prevádzke už od roku 2010.

CENTRUM BEZPEČNEJ JAZDY

Cvičisko nášho centra sa skladá zo štyroch samostatných tréningových modulov: 1, rovná plocha s klzkým povrchom, svetelnými prekážkami a akvaplaningom 2, kruhová plocha s klzkou plochou a vodnými stenami 3, kopec s prejazdom do zákruty s vodnými stenami 4, hydraulická odtrhová plošina pre osobné aj nákladné vozidlá s troma sériami vodných stien. Plocha celého cvičiska je o rozlohe 5 ha.

Modul Odtrhová plošina
Modul je určený na trénovanie pretáčavého šmyku, základ tvorí odtrhová plošina ako simulátor vyvolania šmyku zadnej nápravy s rôznou intenzitou v oboch bočných smeroch vozidla. Petáčavý šmyk vozidla je neželateľný efekt nakoľko spôsob zvládnutia je náročný a rovnako aj následky pri nehode. Cieľom je správna a rýchla reakcia vodiča na vzniknutú situáciu a kontrola vozidla vo vyhradenom priestore s aktívnymi elektronickými systémami vozidla.

UČEBNÉ PRIESTORY

K dispozícii sú 4 moderné klimatizované priestory s voliteľnými posuvnými stenami pre zväčšenie/zmenšenie priestorov, s vlastným ozvučením a projektorom.

Adresa a fakturačné údaje

Adresa
CENTRUM BEZPEČNEJ JAZDY SLOVAKIA RING
930 02 Orechová Potôň

Prevádzkovateľ a fakturačné údaje

SLOVAKIA RING AGENCY, s.r.o.
Orechová Potôň 800, 930 02 Orechová Potôň
IČO: 44 407 793
IČ DPH: SK2022690934
DIČ: 2022690934

Všeobecná úverová banka, a. s.
IBAN: SK87 0200 0000 0036 8607 3653

Kontakty

https://slovakiaring.sk/assets/images/svg/placeholder.svg
Lucia Bilková
Office Manager Centrum bezpečnej jazdy

FIREMNÉ EVENTY / OBCHOD

DSC5783
Ing. Dávid NÉMETH
Sales Director
https://slovakiaring.sk/assets/images/svg/placeholder.svg
Dušan Polák
Sales & Event Manager