Pre zdatnejších vodičov, ktorí sú trúfajú na skutočného „trhača asfaltu“ je k dispozícii ostrý hot-hatch v podobe HONDY TYPE R 9. generácie. Aj toto vozidlo sme upravili pre potreby jazdy na okruhu. Odľahčený interiér, bezpečnostná klietka, štvorbodové pásy či športové pneumatiky určite pomôžu skrotiť 310 koní 2.0 benzínového turbomotora. Účinok magického červeného tlačidla RACE na palubovke sa konečne môže na našom okruhu naplno prejaviť rovnako ako váš adrenalín v celom tele J. A nie náhodou sa tento model pravidelne umiestňuje na najvyšších stupňoch Svetového pohára cestovných automobilov FIA WTCR.

Jazda v dĺžke 30 minút Vám poskytne minimálne 6-8 kôl na najdlhšom variante okruhu (V4, 5922m), čo na začiatok určite bohato postačuje. Dokúpiť ďalšie jazdy si môžete priamo na mieste.

Ak si chcete len vyskúšať alebo dopriať niekomu jazdu s profíkom na mieste spolujazdca tohto auta, vyberte si jazdu Race Taxi (hyperlinka na produkt).

Technické parametre

Iconfinder Streamline 73 185093 1
Max. rýchlosť

270 km/h

003 gearbox 190813 081214
Predvodka

6-stupňová manuálna

Vykon
Výkon

254kW/340k pri 6 700 ot/min

Iconfinder engine 172463 copy
Maximálny krútiací moment

460Nm pri 2500–4500 ot/min

Podmienky prenájmu:

Jazdiť na okruhu sa dá v rámci Voľných jázd AUTO pre verejnosť. Tie sú uvedené vždy v Kalendári okruhu zhruba v mesačnom predstihu. Poukážku si zakúpite cez e-shop, k tomu si môžete dokúpiť zapožičanie ochrannej prilby a povinného bezpečnostného školenia.

Ďalšie podmienky prenájmu a jazdy:

  • vek minimálne 18 rokov a ochranné prilby počas jazdy (jazdec i spolujazdec)
  • absolvovanie povinného jednorazového bezpečnostného školenia pred prvým jazdením na okruhu (ak ste ešte nikdy u nás nejazdili)
  • zloženie hotovostnej zábezpeky 1000€, vracia sa späť hneď po jazde bez škôd
  • nutná telefonická rezervácia minimálne 2 dni vopred
  • predloženie platného vodičského preukazu skupiny B
  • podpísanie Vyhlásenia účastníka akcie

Cena za prenájom vozidla zahŕňa prevádzkové náklady, pohonné hmoty ako aj samotnú jazdu na dráhe v dĺžke 30 minút. Žiadne ďalšie náklady nie je potrebné hradiť.

Produkt
Cena
Jazda 30 minút
300 € s DPH
Zábezpeka zložená v hotovosti
1 000 € s DPH
Prilba
10 € s DPH
Povinné školenie
20 € s DPH

Kontakt:

SRA WWW Race off
RACE OFFICE
Jazdy pre verejnosť SLOVAKIA RING

Galéria